Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Prodaja ponaredkov

Okej, sem prebrala pravila, za dotično temo (večina po 5 eur) ŠE KAR ne razumem kako je kršila pravila. Ni bila napisana z velikimi črkami, bila je v pravi kategoriji, tudi vsebina je bila prava (- Tema je ustvarjena za promocijo, vsebuje oglase, vabi uporabnike na določeno stran ali profil. - PRAVILNIK!!!!!!) Sem se zapičila ravno v to temo zato, ker sem sita vsega tega "sranja", ki se tukaj gor dogaja. Ne želim biti nesramna in "napadalna", ampak nekje pa je treba potegniti črto. Da sploh ne govorim o raznih uporabnikih z raznimi fetiši na najlonke in spodnje perilo, ki so kljub neštetim opozorilom (in prijavam k vam) vedno na MB še nekaj časa. Prav tako je stran polna prevarantov, ki se jih nikoli ne odstrani. Nihče ne pričakuje od vas čudeža, ampak če se že odločite delati red, ga naredite povsod. Če bi me (ali koga drugega) blokirali zaradi besed, ki smo vam jih (upravičeno) namenile, pa res ne vem kaj je narobe z vami. Glede na to, da je tukaj veliko trg. prodaje (ja, spet ciljam na fifi in njej podobne) in ker po vaše tem uporabnicam ne morete nič, potem pustite pri miru tudi nas. Aja, pa glede na vašo prisotnost oz. odsotnost močno predlagam, da v primeru ko očitno ne morete dostojno skrbeti za to stran, svojo nalogo administratorja predate drugim. Lp
2014 04 10
Teme in sporočila bodo moderirane ali zbrisane zaradi sledečih razlogov: - Tema je ustvarjena za promocijo, vsebuje oglase, vabi uporabnike na določeno stran ali profil. - Tema ne vsebuje nikakršnega vprašanja, ne vabi uporabnikov h sodelovanju. - Tema že obstaja. Preden ustvarite temo, preiščite forum, če mogoče ta tema že obstaja. Pridružite se temu pogovoru in ne začnite novega. - Naslov ali vsebina teme, je napisana samo z velikimi črkami. Prosimo spoštujte ostale bralce in in pišite pregledno. - Uporabnik preklinja. - Tema je ustvarjena pod napačnim zavihkom. Uporabniki, ki bodo kršili pravila in nenehno reklamirali stvari na forumu, bodo blokirani brez opozorila.
2014 04 10
Ja no?! Kaj sem jaz kršila?
2014 04 10
Za pomoč pri administraciji pa sem že prosila, a nadrejeni novega delovnega mesta ne želijo razpisati. Za fetišiste vam lahko pa veliko uporabnic pove,da jih odstranim takoj ko lahko in enostavno osebi ne moremo onemogočiti dostopa do strani, če se nanjo registrira iz javnih IP naslovov. Glede trgovinske prodaje pa nisem rekla da ne morem nič, nikakor, trudim se kolikor lahko, večina od vas se sploh ne zaveda koliko dela predstavlja ugoditi več kot 25.000 uporabnicam. A ko v sliko stopi inšpektorat, je to čisto dugačna zgodba. Ali ste sploh seznanjeni s postopki? Lepo vas prosim, najprej preberite pravila, saj je čisto nepotrebno da ste zgrožene nad nečim, kar ste potrdile ob registraciji. Stran ni plačljiva, nihče vas ne sili imeti tu profila, lahko odidete kadarkoli želite. Glede na to da imam sama kar nekaj znanja o delovanju spletnih strani, postopkih in tako dalje, ne rabim da stalno s prstom kažete name in mi očitate nekatere stvari, za katere vidim, da o njih pravzaprav skoraj nič ne veste.
2014 04 10
Okej, očitno konkretnih odgovorov ne bomo deležne. Jah tako je, če je 25.000 uporabnic preveč za eno osebo, se pač zaposli dodatne, ne verjamem, da so nadrejeni tako nesposobni, da v tem ne vidijo problema. Škoda se mi zdi, da se stvari ne zatre v kali. Tukaj ni potrebno nobenega inšpektorata, uporabnico, ki se ukvarja z ilegalnimi zadevami se preprosto odstrani in pri ponovni prijavi se jo pač odstrani še enkrat. Po medijih krožijo razne zgodbe o butiku in vzbujajo pozornost, kar negativno vpliva na odgovorne in na nas uporabnike. Ne, s postopki in vašim delom nisem seznanjena in vas ne želim obtoževati, a vseeno, če nekdo ni kvalificiran za opravljanje določenega dela, ga pač ne opravlja kajne? Mislim, da ni naša naloga, da se zanimamo o postopkih in o ne vem kakšnih "pravilih", ki jih ne upošteva 3/4 ljudi, ampak je to naloga odgovorne osebe.
2014 04 10
No da še jaz dodam sledeče. Draga AdminMB, ko boste začeli vse uporabnice tega portala enakovredno obravnavati in začeli red delati pri VSEH, tudi takšnih komentarjev ne bo več.
2014 04 10
Aha, očitno nisem dobro prebrala "PRAVILA". čemu za hudiča je potem namenjen forum???? Spodaj piše: Delite svoje opazke, pritegnite pozornost drugih, v pravilniku pa to prepoveduje. Potem se morajo izbrisati vse teme? Ne razumem, res.
2014 04 10
Še vedno nisem dobila odgovora na vprašanje zakaj je fifi obravnavana drugače in se njej ne pobriše artiklov oz. blokira njenega uporabniškega računa kot ste naredil pri ostalih.
2014 04 10
ja to tudi med zanima asdfgh12 :D pa lahk da v objavi zraven napišeš, da gre za repliko pa je objava zbrisana :S pa sem 1x objavla miss selfridge sneakersi po ugodni ceni --- pa objava zbrisana - ZGLEDA, DA NI NIHČE OD ADMINOV GLEDAL GOSSIP GIRL :(
2014 04 10
Ja verjamem, da se v 14 dneh res nabere veliko novih artiklov in tem. In ja pomoje nam ni treba razlagati stvari, ki jih mi ne bi vedle, moti nas samo to, da nekatere punce pač pustite čisto pri miru in za njih pač ne veljajo "vaša" pravila. Če že, naj potem veljajo za vse.
2014 04 10
Od vas se ne da dobit nič konkretnega, zato bom vprašanja postavila LOGIČNO in po vrstnem redu označene s številkami, da boste tako lahko tudi odgovorili. 1) Ali je bila uporabnica fifi prijavljena na inšpekcijo ali ne? Po vaših odgovorih sodeč je bila prijavljena. 2) V vsakem primeru fifi ne upošteva pravil in prodaja velike količine pa je kljub vsemu še vseeno veselo dejavna in ni deležna nobenih ukrepov. ZAKAJ? 3)O čem bi se po vašem mnenju morali pogovarjati na forumu? Zelo je logično (SARKAZEM), da se na forumu o oblačilih pogovarjamo o receptih. JA, LOGIČNO So vprašanja postavljena dovolj neposredno in razumljivo? Zdi se mi, da vas ni na butiku po 2 meseca skupaj, potem pa želite vse nadoknadit v enem dnevu. Ne gre tako, žal.
2014 04 10
Hvala za odgovore. Bom še malo počakala, če pa se stanje s fifi ne bo izboljšalo, bomo očitno morale ukrepati same. Lp
2014 04 10
Ne vem kje sem napisala 3 mesece? Motijo me pa predvsem druge stvari, kot je to, da nekaterim uporabnicam dovoljujete uporabo slik z interneta, trgovinsko prodajo... Foruma pa zaradi mene tudi če ga ni več.. Pa lep večer!
2014 04 10
@alenka, še enkrat dobro prebertie, "odsotnost 3 mesece nazaj" sem napisala. Internetnih slik ne dovoljujem nikomur, brišem ko jih vidim. Brez izjem. Bi pa pomagalo če bi me kdaj pa kdaj na take butike uporabnice same opozorile, vedno sem bila in vedno bom bila za delo s skupnimi močmi. Če vas kaj moti, mi vedno lahko to sporočite v inbox in sem pripravljena pomagati.
2014 04 10
Joj punce, kaj ste se tako spravile na administratorko. Saj pa ni ona kriva, da mi ne upoštevamo pravil in smo potem užaljene če se nam brišejo teme na forumih in artikli, ki niso ustrezni. Sama sem, priznam, objavila več tem, ki so bile mišljene kot oglas za moj butik. Večino sem sama zbrisala, saj ni bilo nekega učinka, glede na to da je dnevno objavljenih več kot preveč oglasov, preostali 2 temi, pa mi je izbirsala administratorka. Nisem se nič pritoževala, saj sem vedela kaj sem storila narobe. Dejte no razumet, da je težko urejat stran z več tisoč uporabniki, od katerih se večina požvižga na vsa pravila. Odstranjevanje tem, brisanje artiklov, blokiranje uporabnic in poleg vsega ostalega še odgovarjanje na vsa naša vprašanja..ni lahka naloga! Vsega ni mogoče zbrisati in urediti v enem samem dnevu, zato bodimo strpne. Nekatere pač prej pridejo na vrsto in imajo zbrisane teme in artikle, druge bodo še prišle na svoj račun. @AdminMB jaz držim s tabo, vem kako je če si sam za vse. Sem bila med organizatorji za več večjih dogodkov, pa vem kakšna muka je, ko se vsi spravijo nate, češ to pa to ni prav, zakaj jaz in ne on in podobno. Je pa res, da bi kakšna pomoč zelo prav prišla. Verjamem da nas je tukaj kar nekaj punc, ki bi z veseljem pomagale "čistiti" stran in vam olajšati delo. Me pa zanima, kako bi do takšne funkcije sploh lahko prišle? Glede na to da ste omenili, da podjetje noče razpisati več delovnih mest.
2014 04 11