Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Brisanje tem

Sem opazila, da moje teme kar izginejo... ful čudno. Je še to kdo opazil? Če kdo dopoldne objavi kakšno teme se kar naenkrat izbrišejo posti zadnjih 4 ur.. Brezveze. NE ŠTEKAM
2014 04 16
adminka jih briše, ker so napačni naslovi, v napačnih skupinah itd
2014 04 16
odvisno kolikokrat na dan objavljaš... administratorka je kar aktivna :) sicer ima svoje kriterije, ki so nekje zapisani pa ne vem točno kje :)
2014 04 16
Ha. Hvala za info. V napačni skupini nisem ;) Je pa res da sem ravno danes pa včeraj imela čas, da se malo večkrat pojavim, ker želim, da me drugi opazijo... Gled ena to do se vedno eni in isti v ospredju...
2014 04 16
ne da si v napačni skupini :)vendar si v napačno temo morda pisala, sem se malo nerodno izrazla
2014 04 16
no...vidiš..še jaz ne vem vsega. citiram "Pri nas pa dovolim da večkrat odprete temo ki je na forumu že spisana, pa se niti potrudite ne pobrskati , zakaj? Zato ker je 3947209 nepomembnih tem vmes. Vidim da večina niti opazila ni da obstaja uradna črna lista in lista za menjave, že po temu vidim koliko se dejansko bere kar napišem" ali morda katera ve kako iščem ali najdem temo ki že obstaja? obstaja kako iskalo ali kaj? ker da bi šla vsak zavihek gledat in brat vsako temo v zavihku.... seveda je lažje novo temo odpret in vprašat :) je hitreje ;) zati je pa toliko tem.
2014 04 16
Prej sem objavila temo pod rubriko 'zdravje' o menstrualnih krcih ce miahko kera pomaga bila sem ze usa vesela da koncno najdem eno resitev in p teme ni vec....oprostite ampak tema je bila na pravem mestu in ni bila nepotrebna... Pomoje bi mogla adminka kaksno temo kdaj pregledat in bi vidla kaj ubistvu pisemo... ne pa tule gledam pa vidim temo 'samozadovoljevanje' pa je ostala tule gor pa je res nepotrebna pa se fake profil je
2014 04 16
In jaz sem ti odpisala in pol me kar vrže na prvo stran. Potem sem jo šla iskat in je nisem več našla :/
2014 04 16
Mozno jaz je pa nisem nasla pa sem zato napisala:/ hvala!!
2014 04 16
A to pomeni, če grem pod: Za uporabnike mojnutik.si - ter napišem, danes nudim popuste, bla bla, in nekaj podobnega objavim samo 3x na dan (medtem ko nekatere skoz čvekajo o tem) sem izbrisana, ker je to že preveč. Saj se tu skoz odpirajo nove teme, zato da si viden... Ali se motim? Hvala
2014 04 16
3x na dan je baje že preveč, se mi zdi...
2014 04 17