Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

pošta :/ .!!!

Punce se vam je že kdaj zgodilo, da so vam na pošti poslali pošiljko kot so želeli oni in ne kot ste želele ve? Včeraj sem namreč dvema puncama poslala denar.. in kot vedno do zdaj sem hotela poslati priporočano.. uslužbenka me je pa brez vsakega vprašanja začela lepiti na kuverto vrednostno pismo nalepke.. za kar sem plačala 2 € namesto 1€ ... Sem mislila, da bom znorela.!!! Pred polno pošto me je začela gnjaviti, koliko denarja je v vsaki kuverti? ... Sploh me ni upoštevala, da sem ji rekla, da sem do zdaj vedno pošiljala priporočano, pa vedno jaz dobila denar, prav tako pa punca kateri sem pošiljala.!!! Kaj bi naredile ve? Jaz razmišljam o tem, da grem na glavno pošto in se bom pritožila, ker me sploh ni upoštevala.!! Bi razumela, če bi bilo v vsaki kuverti 20€ ampak bilo je manj kot 10€ .... :/ :( :S
2014 04 19
Pozdravljena!! Ne vem sicer kako je pri vas na pošti, a jaz na pošti najprej kupim majhno podloženo kuverto da se denar ne čuti toliko...običajno je takšna vsota da so v glavnem kovanci......ko kupim kuverto zapakiram,napišem naslov in nesem ter ji rečem ali želim navadno oz.priporočeno..To pa prvič slišim,da na svojo roko naredi,čeprav zahtevaš drugače...nesramnost na višku!!!!!! Če se le da, naprej kupi kuverto ali kupi vnaprej nekaj kuvert...tako jaz delam in potem spakirano oddaj...je ne briga kaj je notri...Pa še to....jaz bi na tvojem mestu se pritožila...sem sama tudi takšna,da sem kar tiho...ponavadi.. potem te pa enostavno poteptajo..res!! Upam,da urediš to..vsekakor se obrni na pošto..pritožbo...imaš pravico poslati kakor je tebi ljubo...Lep pozdrav! Soleja [:Nasmeh]
2014 04 19
Ja saj sem imela denar zapakiran.. kovancev je bilo v eni 2€ v eni 2,5€ ... in v robčku so bili zaviti pa je kar začela gnjavi.. sem rekla, da na to pošto več ne stopim.!!! Se dobila enkrat denar domao od ene punce, pa je denar kar letal po kuverti pa sem dobila vsoto, ki mi jo je poslala... Pa sem do zdaj poslala denarja, pa ga dobila že precej, pa nikoli ni bilo nikakršnih problemov, da kdo nebi dobil... še najmanj pa na pošti..!!! Ta uslužbenka pa je rekla, da denar se pošilja samo kot vrednostno pismo in nikakor drugače.!!! Pa pred polno pošto je začela naglas, koliko denarja je not... mogoče pa si bo postregla ona kaj iz kuverte, kljub temu, da not ni veliko... Ja saj v torek grem na glavno pa bom povedala.!!! To negre tako.. saj če se denar izgubi bom jaz v minusu ne pa ona.!!!! :S ...Mislim, bi razumela, če bi bilo v kuverti 20€ pol razkiraš 2€ še za vrednostno, če res pride do problemov.. samo dam denar vedno v papir, tako da misliš, da je v kuverti pismo in nič drugega.... tota pa komplicirala.!!! Ko sem piovedal, da nwm točno v kateri je koliko not.. ker seveda mi to nikoli ni trebalo povedat.. sem mislila, da bo kar kuverto raztrgala pa pogledala :/ :( :S
2014 04 19
Groza! Sej se najde kakšna taka,da komplicira a to res ni njena stvar...Jaz tudi kovance dobro ovijem v papir...poslala tolikokrat pa se ni izgubilo...celo navadno..ne priporočeno...Sama nisem imela kakšne podobne izkušnje čeprav je tudi na naši pošti ena zakomplicirana ženska in zna zatežit za brezveze a ji kar povem...na lep način..Konkretno v tvojem primeru bi se pritožila..ker to, pa ni način..da se takole dela z strankami...pa sej plačamo poštnino..kaj se pa njih tiče kaj pošiljamo notri...Kar pogumno mateiia20...kar! Sončen pozdrav iz Velenja!
2014 04 19
Hvala tebi da mi daješ vzpodbudo.. To se je zgodilo na eni izmed poslovalnic v M.Sobota :S
2014 04 19
Veste punce , to je pač tako da na pošti in tudi drugje dobijo , dobimo (nisem uslužbenka pošte,da ne bo pomote)natančna navodila ,kako delati,potem pa ene se držijo tega kot pijanec plota,ha ha,druge pa delajo primerno situaciji,ti si žal naletela na eno ki se drži plota,jaz bi v tem primeru vzela pošiljke,pa šla k drugi uslužbenki,pa ni obvezno da ravno tisto minuto mogoče drugi dan oni bi pa povedala,da pač pošiljam pošto tako kot meni ustreza in da je pač ne mislim poslati njenimi pogoji, ker jaz plačam poštnino.
2014 04 19
Kako pa je ona vedela, da je notri denar? Drugače si ji pa mogla reči, da je notri kao pismo. Sicer je pa res, da se lahko denar samo kot vrednostno pismo pošlje. Zato, pa ji ne poveš, da je notri denar. Če ne bi hotela narediti po moje, bi jaz na tvojem mestu vzela obe pismi in rekla, da bom pa na drugi pošti poslala in šla ven iz pošte. Rekla bi jih, naj se kar ustavi in mi jih vrne.
2014 04 20
Meni se je zgodilo, da sem kovance dala v navadno kuverto in me je poštarica okregala, češ, da tega pa tako ne morem pošiljat in da mi mora dat nujno vrednostno kuverto. In sm jo zavrnila, ji povedala, da imam v kuverti samo 5 evrov in da se mi ne splača. Pa je enki momljala. Sem vzela kuverto nazaj in doma našla oblazinjeno tako, da v drugo ni bilo težav.
2014 04 21
Ma meni se je že tud zgodlo, da sem tupila poštarju, da hočem navadno kuverto, ne pa podložene. Pa tam gnjavo, da kaj mi bo navadna, da se lahko strga etc etc ---- mater in zarad njega sem 60 centov več poštnine plačala kot bi jo, če bi izdelek poslala v navadni kuverti. S to podloženo se je namreč teža izdelka dvignila v naslednji rang :S Saj bi se bunla naprej, a me sram blo, ker že cela kolona ljudi za mano bla ... :P
2014 04 21
Ja za mano je bila cele kolona in uslužbenka me ni sploh upoštevala. še pred polno pošto me je spraševala kolko denarja je v kateri.. in odločila sem se, da na to pošto več ne stopim.!!! :)
2014 04 21
Zato,ker je pravilo,da se denarja ne sme pošiljati v kuverti. Ampak se da vrednostono pismo ali poštna nakaznica !
2014 04 22
PetraG84 ja kje to piše? .. jaz lahko pošljem denar, kateri je moj, kakor jaz hočem.!!! Če sem do zdaj vedo vse dobila pa so tudi punce dobile vedno denar od mene.. nevem v čem je potem problem.. Razumem da pošljem kot vrednostno pismo ali kot poštno nakaznico če pošiljam večjo vsoto denarja.. ampak ko pošljem 5€ pa tja do 10 pa ne razumem zakaj bi potem plačevala še po 2€ storitev.!
2014 04 22
Prejšnji teden se mi je zgodilo isto :/
2015 02 02
Seveda najlažje potem rečt ja na pošti so mi ukradli. Kaj pa če ti lažeš,pa sploh nisi poslala recimo . Uslužbenka ni dolžna in ne sme vzemati kuverto z denarjem . Ja glej ,če ti je težko še dat tist evro recimo kot priporočeno potem pa izvoli pošiljaj navadno,samo potem ne jamraj [:rezoc] in ne krivi druge ;) Ker si si pač sama kriva . Če je tvoj denar še ne pomeni da si sveta vladar!! Če ti ne vidiš problema potem ga pač ne bo ,četudi denarja kupka ne bo dobila :) tako jaz vidim
2015 02 03
PetraG84 prosim pojdite na začetek teme in si še enkrat preverite, če ne vam bom jaz še enkrat skopirala pa prilepila.!!! Vedno pošiljam priporočano, nikoli nisem in nikoli ničesar ne pošljem navadno.!!! Ampak mi na pošti ne želijo vzeti pošiljke in poslati priporočano denar.!! In to sam ena in ista uslužbenka.!!!
2015 02 04
1 2