Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kaj za vas pomeni mojbutik?

Oprostite,ker vprašam, ampak se mi zdi zelo bedno, da je čimj več tukaj takih, ki samo preprodajajo svoje stvari z namenom, da zaslužijo. Res je, so hudi časi in je treba nekako zaslužit, ampak ta stran mi je ravno zato super, ker za nas tiste, pri katerih se recesija najbolj pozna in smo prisiljeni čimj ceneje se oblečt in pri tem ostat dostojanstven. Samo izrazim svoje mnenje. Zanima me kaj si tudi ve mislite o tem? [:nasmeh]
2013 04 02
Mislim, da je ravno ro namen strani, da se na eni strani prodajo stvari, ki jih ne potrebuješ več in na drugi, da lahko kupiš stvari ceneje. Jaz sem tu predvsem zato, ker se hitro naveličam svojih oblek in jih hočem čimprej prodati, dokler so še "in" :) Stran je zakon tudi zato, ker ti da na nek način zasilni izhod - ker sem prepričana, da je tu veliko takih, da kupijo stvari, ki jih nikoli ne oblečejo, ker šele doma spoznajo, da jim niso prav, ali da niso njihov stil, pa jih potem tu lahko prodajo :) Mislim pa, da se samo z odprodajo svojih obek ne da prav veliko zaslužiti :) Drugo je tisto, ko prodajajo nove stvari oziroma. jih po vaši želji naročujejo iz drugod in vam jih potem prodajo ... :)
2013 04 02
Se strinjam. Najlažje je cunje v bosni nabavt in jih potem prodajat. Pa se z etiketo. Jaz rada menjam, da si malo osvezim omaro in mi dol visi če jo je katera stokrat oblekla. Samo da je ohranjeno. Sicer je pa kar nekaj tem odprtih glede te tematike. Pa se ene deklice tukaj gor imajo precej slabih izkušenj tudi s takimi cunjami v stilu 'nikoli noseno'.
2013 04 02
Mislim da je to vedno bolj stran goljufov in prevarantk...!!://
2013 04 02
Res je žalostno, ja ... Sicer je pa to za pričakovat preko ene take strani, ko so idnetitete skrite in gre vse bolj ko ne le na zaupanje ... Najbolj se obnesejo osebni prevzemi, res ...
2013 04 02
Jaz pa imam nažalost slabe izkušnje z osebnimi prevzemi,zato pri meni tudi niso več možni. Sem šla dostikrat puncam na roko,jih čakala pa jih ni bilo od nikoder [:jezen]
2013 04 02
Najboljši in neprecenljiv filing zarad katerga sm js na butiku je ta, da je vsak dan kot božično jutro in se vsako jutro kot otrok prešerno veselim paketkov na mojem pragu :) resno [:tihsmeh]
2013 04 02
Se strinjam s hokuspokus. [:tihsmeh] [:ljubek] poleg tega pa meni mojbutik pomeni neke vrste sprostitev,kjer lahko s kom poklepetam,nekaj prodam,kupim kaj všečnega in hkrati cenejšega kot v trgovini;kaj menjam in navežem kak nov stik.. [:nasmeh] škoda le,da je vedno več prevarantov... [:zalosten]
2013 04 02
se strinjam kot sta napisali hokuspokus in sandra [:nasmeh]
2013 04 02
hokuspokus, se podpišem pod tvoj post. Je pa nekaj drugega... [:tihsmeh] [:tihsmeh] namreč se mi zdi, da se pa naši moški vse manj veselijo teh paketov [:smeh] [:tihsmeh]
2013 04 03
No...pri meni je tako. [:tihsmeh]
2013 04 03
Jaz mam to stran zelo rada:)
2013 04 05
Hihihi sam je res :-) tudi sama se počutim kot en majhen otroček, ko dobim paketek, moji se mi pa smejijo..
2013 04 18
iiii hokuspokus prav lepo si to napisala, in tako tudi je:)))
2013 05 10
aneda [:ljubek]
2013 05 10
1 2 Naslednja