Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Zavajanje kupcev :(

Oi punce. Mene pa zanima kako rešujete težave, ko niste zadovoljne z nakupom... Jaz sem kupila spodnji del kopalk (črne Calzedonia): http://mojbutik.si/items/oblacila/415645/kopalke-samo-se-bele-calzedonia Takoj sem prodajalki nakazala na TRR... In ko sem prejela paketek, me je skoraj kap?! Prejela sem raztrgane in grdo zakrpane, totalno uničene, na mednožju pa še umazane kopalke. Na oglasu (še vedno piše) da gre za:" Nove, nenošene, ene črne ene bele". Seveda sem bila razočarana in sem punci pustila negativen odziv... In pol mi napiše:"Tako se zmeniva če mi zbrišeš odziv ti vrnem denar pa sva si kvit, velja?" Kakšno izsiljevanje... [:Šokiran] In pol ji napišem, da naj mi vrne še za stroške ki sem jih imela, ker če bi napisala da so strgane, umazane jih zagotovo nebi kupila... In pol mi pa napiše, da bo pač požrla ta minus... Torej najprej se fajn zlaže, same stroške imam in če bi rada delno denar nazaj moram zbrisat minus - tako da lahko v miru zavaja druge kupce?? Kaj ve menite, se splača?? Še slikice, da ne boste rekle, da potenciram... [slika:3d6083c1-6f20-4d56-be5b-f648a5521b59] [slika:fe9bc597-a352-4275-abfc-762227d2b443] [slika:f0a849e9-26d9-47e9-b56c-094f7a2b7c70]
2014 05 09
koliko pa si imela ptt stroškov? saj jih bo tudi ona imela z vračanjem denarja če tako pogledaš ;) jaz bi vseeno zahtevala kupnino nazaj. minus pa pustila. zato pa so odzivi :) mislim da ni nobene tu gor z vsemi pozitivnimi odzivi. tako pač je.
2014 05 09
Nima veze, če bo prodajalka imela stroške z vračanjem denarja. Dejstvo je, da je šlo za zavajanje, ker novo JE ZELO DALEČ STRAN od strgano/umazano/razvlečeno. V tem primeru bi ti morala povrnit tako celotno kupnino + stroške, ki si jih imela s tem.
2014 05 09
Se strinjam, vrniti bi ti morala stroške za artikel + poštnino. Na vstran vržen čas pa pač pozabiš. Meni se je 2x zgodilo, da sem bila nad artiklom grozno razočarana. Prodajalkama sem omenila, vendar ker sta bili prijazni in predvsem ker sem takrat imela manj kot 5 odzivov, oni pa čez 100, nisem vztrajala pri svojem. Pa bi morala!
2014 05 09
Ja sej vem... sej je vse skupaj butasto... ne gre za neko veliko cifro (5€ + stroški njene pošte, stroški nakazila in pol sem ji poslala nazaj - spet moji stroški..). Gre bolj za princip. In da bo še kero drugo nategnila na isto foro... In še zmeraj ima napisano, da prodaja novo, nenošeno?! Ta odnos mi gre ful na živce! In bdw, jaz imam 100% odzive - vedno smo se vse zmenile in če je karkoli vedno zapišem. Ena je kupila majčko in ji je bila prejmajhna, pa je vzela eno drugo. Vse se da zmenit... To je pa prav nizkotno....
2014 05 09
No pa naj dam komentar na tole; kopalke so bile nove, resda je bil en šiv katerega sem pozabila omeniti; drugače nošene nikdar, niti probane. Torej edina napaka - šiv ki pa ni bil opazen!! Ok, punca mi piše in prosi če ji spustim ceno kar sem seveda ji brez problema, ji pošljem kopalke in poleg darilce - čokoladice. Žal so se na pošti speštale in je ta čokolada prišla očitno na kopalke - kar sem danes opazila ko mi je vrnila paket tak da sem vse skupaj vrgla v smeti. Ne, nikogar ne nategujem, sodelujem z veliko puncami in 99% jih je več kot zadovoljnih in se zaradi ene pač ne bom sekirala ki se niti pogovoriti ni hotela; to pa je z moje strani dodatek tejle temi. LP
2014 05 09
Sram naj te bo diva diva ali kdor koli že si! Sem že govorila z eno - in je rekla da si jo ogoljufala!!! Dol s takimi z BM!!!! Presneta prevarantka
2014 05 09
Sporočam, da sem dobila en kup zasebne pošte o tej goljufivki. Ena mi je posredovala še ta link: http://www.mojalbum.com/shopping-time/nova-prevarantka-vivalaloca Je kar precej komentarjev že tam... Res žalostno kako nizko je padla punca...
2014 05 09
Drage punce, dajte se prepričat o kom je tule govora da ne bo kakih brezveznih nesporazumov; zanimivo da je večina zmano zadovoljna razen nekaterih cvetk.. svašta, vas naj bo sram no!
2014 05 09
Punce morate se zavedati, da to ni trgovina ampak butik z RABLJENIMI artikli. Ce tega ni bilo videno na sliki in se nisi pozanimala, ni krivda prodajalke.
2014 05 09
Seveda sem se pozanimala... Ponavljam: na oglau piše nove, nenošene - dobim pa strgane in umazane. In JA, JE KRIVDA PRODAJALKE... Dobila sem en kup sporočil o zavajanju prodajalke, sam si punce ne upajo izpostavljat - ker se bojijo da bodo dobile negativen odziv... Kot je že na forumu od mojalbum.com - tako so mi punce posredovale, gre za isto osebo Aleksandra Bovha... Res žalostno.
2014 05 09
diva_diva tudi jaz sem od teme prijela kopalke umazane z krvjo, pa si mi rekla da so kot nove nenošene,. ko pa sem ti povedala kake so si rekla da si jih dobila tu gor od ene punce in da nisi vedela da so umazane.... ma dej ne seri, usaj rekla bi lahko lej so mau umazane, se ne vidi, uzemi ali pusti.... that's all. in nisi edina tu gor z takimi in podobnimi forami,
2014 05 10
Joj, zalostno vse skupaj. Tudi sama sem prejela parkrat izdelke v katastrofalnem stanju, strgane, smuckane... Ko sem dala puncam negtivne odzive, so mi jih vrnili, tko da mi zdej samo kvarijo statistiko. Mene najbolj moti laganje in slikanje izdelkov iz dolocenih kotov, da se prikrijejo pomanjkljivosti. Kopalke sem prodajala parkrat, pa se to ene nove in ene par res lepo ohranjenih. Mogoce me boste imele za fino, ampak jz second hand kopalke ne bi kupila (govorim za spodnji del), sej v H&M majo res poceni kopalkice, pa se posebej spodnje in zgornje dele in se res da lepo skombinirat za malo evrckov.
2014 05 10
Aleksandrija- kaj se moramo pozanimati ali so hlačke mogoče od belega izločka, ali so od menstruacije ali mogoče od blata? lepo vas prosim, še posebej kopalke, bi bilo potrebno use pred prodajo oprati da so čiste v vseh pogledih, in da lepo dišijo. mora biti pa tudi napisano, kaj je narobe in kaj ne. hvala za razumevanje
2014 05 11
Se podpišem pod večinsko mnenje - krivda je na strani prodajalke. Izdelki se (vsaj pri meni), pred pošiljanjem operejo, morebitne pomanjkljivosti pa seveda sporočijo. Ne gre to tako. Pa če je res prejela kopalke od druge punce, kako ni opazila da so umazane!? Svašta res.. Meni se kar obrača ob slikah.
2014 05 12
1 2 Naslednja