Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Zakaj je enemon tako zanič?!

Punce, skoraj sem bruhala. Kako naj naredim to mešanico vsaj tako znosno, da je ne bom z zobmi praskala z žlice?
2013 04 26
hehe nič nemoreš,js sm use stran vrgla :D
2013 04 26
Ko bereš navodila, piše da je to dobra hrana za športnike pa na kampiranju kot nadomestek obroka, ampak to sploh ne more sodit v kategorijo hrane ker ima en tak res zoprn okus. Kako si ga pa jedla?
2013 04 26
Jaz sem vmešala vanj sladkor [:rezoc] Kar seveda izniči ves namen, ampak potem je nekako šlo ... Pa nisem ga z vodo zmešala, ampak kar z mlekom.
2013 04 26
A so vsi ti napitki tko bljak, al je kak boljšega okusa, vsaj takega da mi ne gre na bruhanje zravn? Ima pa res shujševalni učinek, ker raje ne pojem nič kot ta zvarek:P
2013 04 26
Herbalife je dober. Vsi okusi :) Sicer ne pijem šejkov pa to, sem pa jih vse sprobala, in so res top :) Tudi nadomestek obroku ( če želiš shujšat imašp 2x na dan naemsto obroka šejk, enkrat navaden obrok [:nasmeh] )
2013 04 26
Ja js sm ga z malo mleka pa malo vode ampak je tko kot bi neki umetnga brez ukusa jedu in mi je čist zamuril... Nevem ..Mogoče pa če si zmiksaš s kakšnim sadjem je bolš nevem:S
2013 04 26
mogoče z banano, ta zmeri izboljša okus...al pa kako zamrznjeno jagodičevje, neki bom pogruntala:)
2013 04 26
Jaa to probi ja:)
2013 04 26
Banana je drugač tut najbolj redilno sadje, tok da najbol da zmešaš kako jagodičje al pa kej tazga [:ljubek]
2013 04 26
Probaj Enemon s 100% sokom mešat ... al pa riževim mlekom. Js si rajš šejk iz Nupota nardim. Kakavov. Da si še mal zadostim željo po čokoladi zravn.
2013 06 23
Sm odkrila kombinacijo, ki meni enemon naredi užiten in nite ne tako zanič. Zmešam ga v mlačno mleko ter dodam žličko kakava.
2013 06 25
Enemon z vodo res ni kaj prida oz. je kar zanič :) lahko ga dobro premešaš z mlekom in je veliko boljši okus. Če ga ne premešaš dobro ostanejo grudice in tisto je res zanič [:tihsmeh] . Je pa res, da je ta produkt naraven in ima veliko večjo vsebnost prehranske vlaknine, ki naredi produkt manj okusen od ostalih z umetnini sladili. Prav tako ima dosti manj sladkorja. Slišala sem, da nekateri uporabljajo tudi aspartam [:prestrasen]. Je dosti manj okusen in tudi veliko bolj zdrav. Se spomnim, ko ga je jedla mami, ko sem bila mlajša in ga je hvalila kako ji je pomagal. Jaz do 5 na teden zamenjam zajtrk ali večerjo z eno vrečko zmešano z mlekom in mi kar pomaga.
2013 08 23