Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

V rubriki "iščem" že v naslovu napišite kaj iščete!

Živijo, rada bi opozorila na to malce motečo taktiko, ki jo uporabljajjo nekatere punce. To da vam bo naslov "iščeeeem" pridobil več ogledov, ker morajo punce odpreti temo, da vidijo kaj iščete, je precej zmotno. Med popularnimi temami, bodo pristale te, kjer punce tudi sodelujejo s komentarji, in vrjemite mi, da se jim ne ljubi klikniti na vsako temo, ki ima v naslovu samo besedno "iščeeem" Bodite specifične in dodajte ime artikla, ki ga iščete. Tako bodo punce hitreje reagirale in tudi vedele ali se stvar skriva v njihovi omari. Isti problem se nanaša na teme z naslovom "nujno rabim pomoč"...je težko napisati glede česa? Pozdravček, AdminMB
2014 12 14
Super! Poleg tega ni treba brskat ven stare objave in odgovarjati nanje, ker nima nobenega smisla. (npr ena objavi, da išče poletna krilca maja, pa ji decembra odpisujejo dekleta...halo?!) [:smeh]
2014 12 30
Se strinjam :) Pa potrebno je počistit vse teme, ki so nepravilno umeščene :)
2015 01 05
Dober nasvet [:ljubek] # se strinjam miss11 ....polno teh cvetk po forumih; se je verjetno takrat objavljalo, ko so bili forumi prenasičeni in so punce umestile v drugo (neustrezno) kategorijo
2015 02 05
IŠČEM: * Tuniko Mango, št. S/M * puli Mango, bombažen, MNG basics, št. M
2015 02 12
[slika:e496a880-c57e-48cd-8dc9-fa6e7231038f] IŠČEM bordo rdeče ORIGINAL all star. Velikost 38 ali 38.5 :)
2015 03 19
Če ima mogoče katera plenice za odrasle velikost M,da jih ne potrebuje in jih proda po simbolični ceni..Velenje in okolica..tudi Celje..potrebovala bi nekaj paketov za invalidnega sina...Hvala in lep pozdrav!
2015 09 01
Živjo IŠČEM prodajalko z imenom Sabina Ferk iz Maribora nevem kako ima naziv na tej strani saj sem pomotoma izbrisala vsa sporočila dol..poslala sem ji denar 2dni nazaj za polškornje ali jo katera pozna pod njenim uporabniškim imenom prosim naj me kontaktira ali pa njo..da se mi javi hvala za pomoč vsem
2017 12 22
Zdravo Iscem kopalni plasc v st.40-42....ter vecjo toaletno torbico ali kovcek Lp
2018 01 13
Hei punce! Eno vprašanje ne vem sicer v kero rubriko to spada ampak bom pisala tukaj. Rabila bi nekoga, ki naročuje prek ebaya. Rabim nekaj stvari pa nimam kreditne kartice...če je katera prijazna in bi mi naročila prpsim piši privat da se zmenive glede plačila...lp kiss
2018 02 18