Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Zakaj tako?

Ne razumem naslednjega: 1. Zakaj nekdo želi, da se stvar izmeri do potankosti, potem ko to narediš, pa nobenega odgovora. 2. Zakaj se zgodi, da napišeš, da si nečesa želiš, pa ni odgovora. 3. Zakaj se zgodi, da nisi zadovoljen z artiklom, ki si ga prejel, to napišeš, z druge strani pa NIČ: ne opravičila, ne razlage, NIČ. Nekaterim manjkajo osnovna pravila lepe vzgoje in sporazumevanja. Ali pa mislijo, da se lahko skrijejo za namišljenimi imeni.
2015 01 15
Ne resne punce! in tudi mene zeelo.uzali ce mi kdi.ne odgovori ali pa.zelim menjati pabnoben ne zeli [:jezen]
2015 01 15
O menjavah pa sploh: kot da bi bile garjave, če menjamo stvari [:tihsmeh] A ni smisel tega v imenu mojbutik? Zagotovo ne v prodajanju cunj s spleta [:tihsmeh]
2015 01 15
Hm dobro sam ene ste pa tudi smešne.... Zakaj bi te pa užalilo, če ena pač ne želi menjati? Jaz osebno zelo redko menjam, pa tudi se mi zdi, da dobim nazaj malo nejevoljen odgovor. Pa to ni zato, ker bi mi blo "fuj in fej" ali karkoli, sem tudi že menjala in bila včasih bolj zadovoljna, včasih manj. Ampak enostavno imam zelo polno omaro in se želim znebiti artiklov, ker nimam prostora zanje. Zato menjam samo, kadar ima punca nekaj kar imam namen kupiti oz. res potrebujem :) Me pa tudi razjezi, ko je enim težko dat odgovor, kot da te toliko stane... 5 sek, da se zahvališ in poveš, da te ne zanima [:nasmeh]
2015 01 15
Če vaš odgovor leti name, ste me narobe razumeli.
2015 01 15
Ne ne, sem se jaz napačno izrazila... na splošno mislim, da včasih so punce užaljene, če ne želiš menjati oz. vsaj tako deluje iz odgovora [:sokiran] [:nasmeh]
2015 01 16