Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

V kakšnem stanju so izdelki?

Pozdravljene, sem razmeroma nova na tejle strani (sem šele pred kratkim se začela bolj aktivno ukvarjat z objavo oblačil za prodajo) in sem pri izbiri oblačil, ki sem jih želela prodati naletela ravno na to težavo, da se mi nekatere stvari zdijo še nosljive, škoda bi mi jih bilo vreči v smeti, vendar imajo pač vidne sledi uporabe (npr. blago je zmuckano). Zdaj verjetno tudi vprašanje kolko je to komu moteče, jaz bi vsa svoja oblačila ki so bila nošena, še nosila, jih pa prodajam iz drugih razlogov (sem se naveličala, so mi postale premajhne itd.). Tudi če greš v second hand shop se vidi da so stvari bile nošene. Saj če želiš novo stvar, greš pač v trgovino ane? Tako da imam vprašanje, če se tukaj avtomatsko pričakuje da bodo oblačila kot nova? Imam pa tudi jaz nekaj zgrešenih nakupov in ta oblačila so res kot nova, ne pa vsa, tako da je pri vsakem izdelku napisano če so sledi nošenja vidne ali ne.
2017 08 17
> TinaKavcic: > Pozdravljene, sem razmeroma nova na tejle strani (sem šele pred kratkim se začela bolj aktivno ukvarjat z objavo oblačil za prodajo) in sem pri izbiri oblačil, ki sem jih želela prodati naletela ravno na to težavo, da se mi nekatere stvari zdijo še nosljive, škoda bi mi jih bilo vreči v smeti, vendar imajo pač vidne sledi uporabe (npr. blago je zmuckano). Zdaj verjetno tudi vprašanje kolko je to komu moteče, jaz bi vsa svoja oblačila ki so bila nošena, še nosila, jih pa prodajam iz drugih razlogov (sem se naveličala, so mi postale premajhne itd.). Tudi če greš v second hand shop se vidi da so stvari bile nošene. Saj če želiš novo stvar, greš pač v trgovino ane? Tako da imam vprašanje, če se tukaj avtomatsko pričakuje da bodo oblačila kot nova? Imam pa tudi jaz nekaj zgrešenih nakupov in ta oblačila so res kot nova, ne pa vsa, tako da je pri vsakem izdelku napisano če so sledi nošenja vidne ali ne. Ni nujno, da so oblačila vedno kot nova. Je pa prav, da se to napiše izpostavi, poslika, da ni nesporazumov. Če je nekaj znižano, ker so vidne sledi obrabe, je prav, da se to napiše. Ne samo znižat ceno in se delat, da je kot novo in potem rečt 'itak je blo znižano' (to marsikatera naredi, se mi zdi). Jaz, če ima npr. napako, jo poslikam ali napišem. Npr. torbica kjer se je šiv pri notranjem žepku razparal. To se mi ne zdi nič takega, torbica je še vedno primerna za nošenje, navzven ni videt, žepek se lahko zašije. Je pa to napisano in cena je ponavadi simbolična. Da ne bo tista, ki jo kupi rekla, da sem jo prinesla okrog. V splošnem mislim, da bi se tu morala prodajati samo oblačila, ki so še vedno primerna za nošenje (za med ljudi, ne za doma). Je pa res, da imamo različne kriterije glede tega.
2017 08 17
> pikica1: > Živjo punce, > Imam vprašanje, mislim, da je na mestu, da o tem predebatiramo, saj sem res razočarana. > V kakšnem stanju so izdelki, ki jih prodajate? > Sem imela veliko izmenjav in marsikdaj je bil izdelek zmuckan/scufan, spran,... Sem začela biti bolj pazljiva pri menjavah. Nato.. Kupim izdelek prek bolhe, mi zagotovi 2x nošeno, vseeno vprašam, če so kakšne napake, ne niso. Dobim izdelek VES SCUFAN, zgornji del je bil celo drugačnega odtenka, saj je bil spran. > Zanima me, kaj kdo res to nosi, da si to drzne prodajati? Razumem mogoče komu pride prav in to kupi po bistveni nižji ceni ali izmenja. Ampak, da nekdo laže v kakšnem stanju je izdelek? > Že spet sem nad nakupom razočarana. 1. sem pri punci tu gor popustila in nasedla. Sedaj pa ne vem, kaj naj punca seveda, ne bo vrnila denarja. > Sploh si ne bom več upala karkoli kupiti, ker to je pa res katastrofa! no to res ni prijetno ko izgubis zaupanje to boli se bolj kot izguba denarja ,,enkrat se to dozivela in dobila tako zanic obutev da sem jo dobro zavila preden je koncala v smeteh ,,,pa se je gospodicna tako razjezila ko sem ji napisala kar ji gre ,,,drugace pa imam veliko stalnih prodajalk ki so res kot si le lahko zelis ,,,vse se da zmeniti z njimi in res hvala vsem takim ,,,moti pa me ko kar veliko njih ne zna opisati izdelka iz cesa je narejen ,,,vsaj pri obutvi je to zelooooo motece ce pise da je obutev usnjena naj to tudi bo ,, tu se pa nekatere kar motijo ali je to namerno ali ne pa je druga stvar ,,, ,,
2017 11 11
Žal je veliko punc ki govorijo eno delajo drugo. Jaz si nebi upala privoščit da prodam puncam poškodovano stvar ali kakorkoli uničeno. Prodajam samo nove stvari če je pa slučajno nošeno je pa potem odlično ohranjeno. Zaradi 20€ več ali manj si nebi umazala imena in puncam prodala nekaj kar ni za nikamor. Zaenkrat s katerimi puncami sem poslovala sem dobila zelo lepe in super ohranjene stvari. Vam pa želim čim manj slabih izkušenj z neresnimi puncami in artikli. <3
2017 11 14
Danes sem tudi jaz imela slabo izkušnjo, kupila "nenošeno" denarnico, ki je bila že oguljena in seveda made in china, čeprav je prodajalka trdila, da je MK. Poleg sem kupila še tuniko, ta je sicer lepa, vendar nemogoča za nošenje, saj je material okrog vratu tako neprijeten, da se mi je koža vnela. Verjetno je to tudi razlog, da je ženska majico prodajala. Ko sem jo prosila za vračilo denarja, ni odpisala. Kaj mi preostane?
2018 09 15
Pa da ti povem, da zagotovo nisi edina ki je razocarana. Sem tudi sama taka, ki prodajam artikle in delam menjave z artikli ki so res novi, kot pravkar iz trgovine. Sama pa veckrat, kot ob menjavah tako tudi ob nakupih prevec razocarana... Kaj to vse prejmem.. Oblacila taka in drugacna, da jih niti sama še za doma nebi oblekla punce pa tu kasirajo lep denar za ponosena oblacila. Se hujse mi je pa to, ko vidim da se podarjajo artikli, ki so pa dejansko za v smeti.. Kaj vam neki hodi po glavi?!
2019 06 07
mene pa zanima ali nekatere ne znate pošteno oceniti koliko je kaj vredno ,,vidim da prodajate rabljene stvari po ceni kot da je novo ,,res pretiravate kot da smo tu vsi malo bogi ,,pa ne da se pustim guncat,, a me boli ko mi to deluje kot da nas kupce ponižujete,če je neka zadeva nošena in jo prodajate po polovični ceni je to ze zelo bogo,,sedj so razprodaje pa si poglejte za koliko znižujejo trgovsi vse to ,,sicer pa kakor hoćete ,,če pa boste koga ki ne zna pogledati koliko kaj stane,, nasankale pa čestitke k uspehu ,,no na dolgi rok se vam vse povrne,,se pa zahvaljujem mojim prodajalkam ki so res fer in se da vse lepo dogovoriti v obojestransko zadovoljstvo ,,pozdrav vsem mojim poštenim prodajalkam anita
2019 08 07
Sama prodajam zelo lepe stvari za nizko ceno, saj raje vidim, da se nosijo, kot pa da meni stojijo v omari. Žal pa vidim, da nekatere punce prodajajo ali želijo menjati stvari, ki ne pašejo nikamor drugam, kot pa v zabojnik za tekstil... ;)
2019 08 27
Jaz mislim, da imam cene zelo nizke, tudi če je zadeva še vedno čist nova. Itak jasno, da se ta butik ne uporablja za ornk zaslužek, ampak je koristen hobi. Da stvari ne mečemo vstran, ampak od njih imamo/imajo še korist. Pa tudi, če komu kaj ni prav, mi ni bilo težko vzet artikla nazaj in vrnit denarja. Mislim, da sem fer do vseh. Vsaj trudim se biti. Itak se da vedno vse normalno zmeniti.
2019 10 01
> pikica1: > Živjo punce, > Imam vprašanje, mislim, da je na mestu, da o tem predebatiramo, saj sem res razočarana. > V kakšnem stanju so izdelki, ki jih prodajate? > Sem imela veliko izmenjav in marsikdaj je bil izdelek zmuckan/scufan, spran,... Sem začela biti bolj pazljiva pri menjavah. Nato.. Kupim izdelek prek bolhe, mi zagotovi 2x nošeno, vseeno vprašam, če so kakšne napake, ne niso. Dobim izdelek VES SCUFAN, zgornji del je bil celo drugačnega odtenka, saj je bil spran. > Zanima me, kaj kdo res to nosi, da si to drzne prodajati? Razumem mogoče komu pride prav in to kupi po bistveni nižji ceni ali izmenja. Ampak, da nekdo laže v kakšnem stanju je izdelek? > Že spet sem nad nakupom razočarana. 1. sem pri punci tu gor popustila in nasedla. Sedaj pa ne vem, kaj naj punca seveda, ne bo vrnila denarja. > Sploh si ne bom več upala karkoli kupiti, ker to je pa res katastrofa! Pri meni na slikah zgleda tako kot je v zivo. Niso nevem kake bas jos slike naceloma ker samo slikam in se ne sekiram. 😁 Ce je kje napaka kakrsnakoli podarim, pa se to vecinoma rajsi komu okoli kot pa eni punci. Da bi bilo strgano ali scufano nikakor. Ce pa bi punca opazila pa bi ji takoj nakazala denar, ker sama bi dejansko spregledala.
2019 10 07
Če je kaj zmuckano, poškodovano kje raje podarim. Mogoče pa komu vseeno pride prav, ali pa nosi za doma, ali pa je šivilja in zna popraviti (tako sem podarila kot novo bundico ki je imela fuč zadrgo). Kar je čisto uničeno vržem v smeti. Vedno pa opozorim na to. Še vedno pa ne razumem kako lahko za rabljene izdelke postavljajo nekatere tako visoke cene. Kot da prodajajo novo, recimo primer tally kavbojke ki so v redno ceni nekje mislim da okoli 25 eur, jih na znižanju mislim da dobiš za 15 eur ali manj (nevem točno ker niti ne kupujem te znamke) ampak ne more potem prodajati za 15 eur rabljene nošene kavbojke. Nekatere mislim da tule gor pričakujejo da bodo zaslužile.
2020 03 04
RES OBLJUBLJAM POPOLNOMA NEOBRABLJENE IN MALO NOŠENE (nekatere nič) IZDELKE. Cene so primerne in do sedaj še s kakovostjo prodanih izdelkov res ni bilo težav. Pokukajte v moj butik. 🌸🌸
2020 06 22
Punce živijo 🤗 tudi v mojem butiku so vsekakor nove stvari oz nošene 1x 😊 dobrodošle
2020 09 16
MOJI IZDELKI SO RES V VRHUNSKEM STANJU. Ne prodajam unicenoh niti malo poskodovanih stvari. Res samo take brez napak. Garantiran da vam bodo vsec! https://mojbutik.si/melisagjura-48033
2020 10 21
Pri meni najdete stvari, ki so povsem nove ali pa oblečene/obute 1x do 2x. Oblačil kateri sama ne bi želela dobiti od drugih tudi sama ne prodajam...
2021 03 31