Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kaj jeste za zajtrk? Oziroma ga sploh imate?

'Zajtrk je najpomembnejši obrok v dnevu.' [:nasmeh] Sama ga nikoli ne zamudim. [:jezik] Najraje pa si pripravim kosmiče s semeni in koščki čokolade z jogurtom in kosi banane. Kaj pa vi?
2015 02 09
Smothie (banana+maline+mleko ali pa borovnice namesto malin), če ni časa pojem samo jabolko, če pa ni časa jem kosmiče (cookie) z mlekom :)
2015 02 09
Jaz zajtrka, ne da ne bi hotla jest,ampak mi enostavno hrana ne gre dol [:rezoc] Ampak se vseeno prisilim pa pojem. Večinoma si spečem hrenovke pa jajca (omleta varjanta). Drugače pa tudi kakšno banano pa namažem z nutello [:ljubek] Včasih pa kar tisto kar ostane od večerje [:nasmeh]
2015 02 09
Najraje kakšen rogljiček ali pa kot je @balgy90 napisala kakšno banano namazano z Nutello [:ljubek]
2015 02 09
Meni zajtrk ponavad ne paše, vendar se prisilim pojest kak piškot, kosmiče in smoothie z jogurtom :)
2015 02 10
Ga jem ali pa ne :) Mi pa bolj pašejo ovseni kosmiči s koščki sadja in jogurtom čez (ali kefirjem) ali pa skuta zmiksana s sadjem(banano), polnozrnat kruh z namazom iz lanenega olja in skute...pa čajček ingver-kopriva.
2015 02 11
Jaz pa za zajtrk toliko pojem,da se sama ne morem verjet :D takoj ko se zbudim- sem ze lacna, jem pa ob 6 zjutro npr. Kroznik cokoladnih kosmicev + 2 sendvica, nato ob 11 malico, in nekje med 13.-15. Uro spet kosilo, potem pa imam dovolj skoraj za cel dan, vcasih pa jem se ob kaksnih 18. Ce sem res lacna :) tako da sama pojem res ogromno, imam pa 45-48kg :D je p res da res veliko treniram :) tako da sama obozujem zajtrk :D
2015 02 14
Tudi jaz redno zajtrkujem. Se že zbudim lačna, tako kot Laara123 :D Ponavadi je to nekaj kosov kruha z raznimi namazi (džem, nutella, arašidovo maslo, zelenjavni namazi...), kava, obvezno še kaki piškoti, napolitanke...
2015 03 07
jaz se za zajtrk držim pravila poln krožnik :) pripravim si 2 kosa kruha/prepečenca/toasta z nečim (namaz, salama, avokado, sir...), ju postavim na krožnik in kar je še prazno, do zadnjega kotička napolnim z narezanim sadjem (ananas, melona, jagode, kivi...).
2015 03 07
Sicer zajtrka nisem navajena jest, ker zjutraj pač nisem lačna. Jem malico, enkrat pozno dopoldan. Naredim si mini palačinke z ajdovo moko (men so ful dobre!) in potem jem samo to, ali pa jih namažem z nutello/marmelado/medom, ali pa si pač kupim en rogljiček. Pa obvezno vsaj eno sadje (avokado, mango, kivi..) Včasih sede tudi samo sadni smoothie. [:tihsmeh]
2015 03 07
Jaz si naredim sadno zelenjavni smoothie ko vstanem. :)
2015 04 25