Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Kdo je zato, da imamo GUMB ZA ŠTEVEC OBISKOVALCEV STRANI? Podpiši se....

GUMB ZA ŠTEVEC OBISKOVALCEV STRANI NA MOJBUTIK.SI - kot na bolhi ali podobnih portalih, ki pove kolikšna je dejanska obiskanost portala - recimo trenutno je gor x prijavljenih oseb, y neprijavljenih oseb in morda lahko bi bilo še zraven kolikšno je skupno število vseh oseb ki imajo na mb odprt račun. Nekaj takšnega. Bi bila zelo zanimiva novost. Da se realno vidi kolikšno je sploh število obiskovalcev strani mb, sploh sedaj ko trenutno občutek, da je veliko manj obiskovalcev & butikaric. Se je že večkrat pisalo o tem po forumih, a žal neuspešno. Idejo za akcijo - STATISTIKA izpostavljam zato, ker so ravno pred nekaj meseci iz MB omenili, da nas v kratkem čaka novost glede statistike obiskanosti posameznega portala uporabnika mb. Iz tega sklepam, da jih je prioriteta ta sprememba. Pa da malo spomnimo na "obljubljeno" novost in še malo razširimo omenjeno idejo, ki se nanaša na statistiko. ČE SI ZA SE PODPIŠI [:nasmeh] HVALA Zbrani podpisi (link do teme) se bodo potem naprej posredovali Administratorki strani, pa upajmo, da bo prišlo v kratkem do kakšna spremembe. Počakam, da se zbere večje število glasov - cca 50+, in odpošljem link do teme Administratorki strani. Obvestim na tej strani kakšen bo izid akcije [:nasmeh] No sicer, saj če nam bo uspelo, bo pa gumb itak viden:))) VERJAMEMO V USPEH [:jezik] ************************************************************************************ p.s.: Se tukajle opravičujem vsem tistim, ki ste prejele moje sporočilo glede objavljene akcije na zs, če vam je bilo nadležno. ************************************************************************************
2015 02 15
Jas sem tudi za:p
2015 02 15
Tudi jaz. [:ljubek]
2015 02 15
jaz tudi :D jč pa še kakšna podkategorija pri oblačilih.. npr. Športne majce/švic majce ipd.. (dolg/kratek rokav)
2015 02 15
Podpis:) P.S. Sicer pa jeadminka prejsnjic govorila, da bo mozna tudi bolj podrobna statistika svojega butika, to bi bilo tudi zelo fajn, da se vidi :)
2015 02 15
tudi jaz..:)
2015 02 15
sem za
2015 02 15
tudi jaz sem za :)
2015 02 15
Podpis!:)
2015 02 15
Sem ZA
2015 02 15
Jst tudi :)
2015 02 15
sem za :) Pa tudi za preureditev kategorij v bolj smiselne in pregledne (npr. posebna rubrika za podarim, ločeno za otroška in moška oblačila...)
2015 02 15
podpišem
2015 02 15
takoj sem za :)
2015 02 15
podpis
2015 02 15
1 2 3 4 5 ... 10