Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Ve katera za kakšno dobro serijo?

vsak predlog dobrodošel ;) Imam pa rada serije, ki imajo napet konec, da te prisili, da si ogledaš naslednji del :)
2015 02 18
Dexter - brez dvoma, če preneseš malo krvi [:tihsmeh]
2015 02 18
Pa House of Cards - če želiš malo političnih spletk.
2015 02 18
js sm gledla serijo revenge, sem čist not padla. pa na robu znanosti [:nasmeh]
2015 02 18
Revenge že gledam :) je treba čakat do marca na nov del -.- Dexter bom pa pogledala par delov, pa da vidm če not padem :P na robu znanosti.. je to mišljen Fringe? pač nekam čudne rezultate mi google ven vrže ;)
2015 02 18
Za Dexterja kar poglejte ene 5 delov, da se najprej zgodba razvije. Midva z možem sva gledala globoko v noč, ker se je vedno končalo tako, da je blo treba pogledati še en del. Je pa več sezon, seveda, kot pri vseh uspešnih serijah.
2015 02 18
Meni osebno: Game of thrones, House of cards, Borgen, Suits. Politicno pravniske spletke :)
2015 02 18
Aja, da vam še jaz predlagam.. The 100 .. meni je tale vrhunska :) (na partisu morte nastavt pr kategoriji da sam tv išče, ker drugače je miljon zadetkov ;)) pa the lottery je tut uredu, sam mislm da so jo žal ukinl :( :( mi je pa všeč še devious maids, witches of east end, the vampire diaries, revenge, gledam še pretty little liars (sam zdaj so že smotani ko tok sezon vlečejo-.-), pa zihr so še fajne, samo se trenutno ne spomnim ;)
2015 02 18
Men je Fringe-Na robu znanosti zakon :D
2015 02 18
Zelo je odvisno od zanra generalno. Meni so od sodobnejsih te, ki sem jih zgoraj nastela top. Ker mi je pa zelo pri srcu britanski humor so mi pa super tudi starejse humoristicne serije Fawlty towers, You rang m'lord, Yes minister, Viccar from Dibley, Keeping up appereances :)
2015 02 18
Podoben kot tisti link je software Popcorn ;) pač snameš program, gor so pa filmi/serije.. ni treba nič nalagat prej.. sam gledat greš ker sprot prenaša ;) podnapisi so pa tut naloženi (včasih ni slovenskih, samo tiste si pa že snameš iz podnapisi.net, če jih potrebuješ ;)) sicer pa ja,.. ful odvisno od okusa ja.. jaz pa glih smešnih ne maram, ampak hočem, da se dogaja, da je napeto, da mi ne da mira za spat :D
2015 02 18
Charmed, Smallville, Supernatural, PLL, One tree hill, Gossip girl,CSI NY, CSI Miami,... Sem jih že tolk pogledala/začela gledat da se niti ne spomnem vseh [:tihsmeh] Drugače pa super tema, pravkar mi bo zmanjkalo serije in bom iskala nekaj novega :)
2015 02 18
Game of Thrones, American Horror Story. :)
2015 02 18
Vikings...podobna game of thrones. Podobna je tudi Reign. Spartacus..o gladiatorjih po resničnih dogodkih...res najboljša na svetu...vsaj meni. The walking dead...če so ti všeč zombiji. Malo si trailerje poglej ;)
2015 02 18
Shameless...
2015 02 18
1 2