Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Najbolj izvirni izgovori (ups,razlogi) zakaj nekdo več časa ne odpiše :)

[:rezoc] Janovidne prijateljice, nimaš kaj [:smeh] Jz sem enem "biserju" od kupke poslala majičko, saj je rekla, da je nakazala, dejansko pa ni. Jz sem ji zaupala, nakar je zadevo dobila in ji pomoje ni bila všeč (izgovorila se je, da ji je prekratka, ja sorry, bi pa prej vprašala kolk je dolžina) in je zadevo želela vrniti, saj plačat ni mislila. To je bilo prvič in zadnjič, da sem izdelek sprejela nazaj, saj druge izbire nisem imela. Ene si res privoščijo... Eh, učimo se na napakah. Nekatere pa imajo res adijo pamet izgovore, sem se prav nasmejala...
2013 05 10
Mene je MB takoj naučil tvoje - če je sam ena fotke - zahtevat dodatne in ne poslat predn je plačano. [:sramezljiv]
2013 05 10
azzurra podpis, menjave kul, pac reskiras, drugace pa dokler ni nakazano...no way..nic posiljanja. odlocila sem se tudi puscat negativne odzive pa ce jih dobim tristo nazaj, kr se ene prevec delajo norca
2013 05 11
Punce...veliko je takih in drugačnih izgovorov...rada pa bi napisala,da tudi če kdo zboli ali gre na pot da se vsaj meni osebno zdi pošteno da se to prodajalki ali kupki napiše... Jaz sem namreč že nekaj dni v bolnici zaradi nujne operacije roke,ampak sem komaj čakala da mi hčerka prinese comp da lahko pišem puncam pri katerih imam naročene artikle ali pri kupkah ki čakajo na moj paketek...Vsaki punci sem napisala sporočilo z opravičilom,ker se mi to zdi zelo pošteno,ker se tukaj gor dogaja marsikaj...od prevarantk ki samo vzamejo denar...do raznoraznih izgovorov...mislim pa da si lahko vsaka vzame minutko dve časa da pač napiše razlog v opravičilo. Lep vikend [:ljubek]
2013 05 11
Ta je še boljša, sem našla drugje ceneje [:tihsmeh] ....mhm ok potem si lahko vsaj toliko da to sporočiš ne da mora prodajalec iz tebe vlečt [:zaspan]
2013 05 11
haha ja [:smeh] ali pa prvo ful zainteresirana pa vse potem pa reče jooj pa ne bi imela zdaj, ker nimam denarja, ko jo po par dnevih vprašaš [:smeh]
2013 05 11
Ne razumem, da ne priznajo, da nimajo časa ali se preprosto pozabi, saj to vsaka razume :)
2013 05 11
men se zdi,da jih večina,že predn piše nekomu,da bi nekaj kupila,ve,da tega ne bo vzela.se mi zdi,da pol prav namensko in naklepno lažejo in to storijo tko,da ti (prodajalka) pol kao izpadeš slaba. ja,če mi nekdo 3 tedne ne odpiše in mu dam minus zarad tega,sem jaz "bad girl" in nesramna in še ne vem kaj,ker sem dala minus..to,da sm jaz čakala al celo rezevirala in pošiljala 200 sporočil brez dobit odgovor,je pa vse drugo kot njihov problem in še zdaleč se ne počutijo,da to obnašanje ni kul.mal prevč razvajene,i guess.
2013 05 11
se čisto strinjam! [:prestrasen]
2013 05 11
Selena pohvalno, da si vsaki napisala opravičilo zakaj se ne javiš! Bi bilo očitno treba več takih tukaj gor.
2013 05 11
no,tokrat je sta kar 2 moji potencialna kupki dobili zelo podoben lak za rojstni dan,ki je bil en dan po tistem,ko sta mi pisali [:nasmeh] [:tihsmeh] če to ni sreča [:tihsmeh] jaz pa se sprašujem..a je res težko bit iskren in rečt...lej,sem si premislila...te zgodbice in izgovori se mi zdijo že prav norčevanje iz nas,ki smo poštene... [:sramezljiv]
2013 05 13
jaz sem bila tudi v bolnici pa mi je delal internet ! :) sem imela prenosnik 's seboj..tako,da odvisno tudi kaj ti je.. =)
2013 05 14
en dober izgovor za oddajo priporočene pošiljke: sn šla na posto vprašat kaj s paketom pa so ga se tam meli se poslali ga niso norci tak da ga je komej dans tja vrgla za poslat heepanka tak da bo jutri te menda dol padeš [:smeh]
2013 05 16
hahahahaha
2013 05 17
KAJ PA TO!!!!! ko se z nekom zmeniš da ti bo nekaj kupila in ji rečeš ok, ko nakažeš denar pošljem paket, in pol ti vsakih par dni piše da še ni utegnila, da ni imela časa, da bo čez dva dni, pol pa še čez dva dni, itd itd... in to traja in traja, in meni se že meša kr rabim denar!!!;/// ggggrrrrrrr smmmmm jeeeeeeezzzzznaaaaa!!!!!!!!!!!! [:jezen]
2013 05 17