Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Najbolj izvirni izgovori (ups,razlogi) zakaj nekdo več časa ne odpiše :)

Sem ena tistih, ki bo očitno morala z MB-ja. Odkar kupujem tukaj sem imela že operacijo ( najprej je bil res tudi sum na slepič) , nesrečo-zaradi te sem še vedno na pol mobilna) in ,ja v tujini sem pa tudi 3-4x mesečno. Zdaj mi pa povejte, kakšna opravičila naj ima, če se ta opravičila uporabljajo kot izgovori za ....nekaj pač. Bo treba začeti izvide in odpustnice lepit po MB. x-)
2016 03 17
> raglja: > Sem ena tistih, ki bo očitno morala z MB-ja. Odkar kupujem tukaj sem imela že operacijo ( najprej je bil res tudi sum na slepič) , nesrečo-zaradi te sem še vedno na pol mobilna) in ,ja v tujini sem pa tudi 3-4x mesečno. > Zdaj mi pa povejte, kakšna opravičila naj ima, če se ta opravičila uporabljajo kot izgovori za ....nekaj pač. Bo treba začeti izvide in odpustnice lepit po MB. x-) Glej, tud jst sm službeno dosti v tujini. Samo nikol ne zvem po tistem, ko že grem, še nikol me niso ugrabili. Zvem vsaj 2-3 dni prej. In če mam takrat kake posle v igri na MB, povem, da me par dni ne bo in da pošljem kasneje. In mi nikol nobena ni zamerla. Če pa se meniš en teden, ti obljublja da bo plačala 7 dni zapored in ti ne..In pol še čudežno izgine v tujino za 2 tedna, ti pa kot idiot čakaš in maš rezervirano, pa se mi ne zdi fer. In nesreče al bolezni so nekaj normalnega, se zgodi, itak. Samo je pa razlika ali greš v bolnico in je MB zadnja stvar na katero pomisliš, ker si bolan, al pa sfejkaš odsotnost, tačas prideš vsak dan mal počekirat mb, po možnosti sodeluješ z drugimi in dobivaš odzive... Pol itak, da nasprotna stran popeni. In upravičeno.
2016 04 28
kaj se vam pa zdi, ko oseba nima profilne slike, nima odzivov, sledljivcev, trgovina je prazna... Hvala
2016 05 03
hehe dobra tema..sm se prou nasmejala..ker mi večino časa tuki gor gre zmeri bolj na jok :)) punce majo točno take izgovore kot si napisala azzurra :) tko da mislm da je v ukc-ju kr orng gužva na oddelku razlitih slepičov ;) sm sama enkrat sodelovala(no ja bolj poskušala:)sodelovat z eno punco, ki je prodajala kopalke,.(rabila sem jih za poletje seveda :),odgovorila mi je pa pozimi..mislm da ene 5 mesecev po tem z razlogom, da je imela težave z mačko..hm..prav spraševala sem se s katerim mačkom..s hišnim ljubljenčkom ali too much popitega alkohola :) nebi bila jaz,jaz če je nebi tega direktno vprašala in kaj sem dobila nazaj: da sem najslabši kupec ever in da mi kopalk niti noče več prodat..wtf..kot da bi jih še hotla,saj sem v tem času že pozabila sploh kako izgledajo :)) tako,da punce so kar inovativne,.:)
2016 07 06
Draga dama, pozdravljena! Če najdeš kaj v mojem butiku.... Vse sem zelo znižala. Odhajam v tujino za nekaj časa, tako da se želim znebiti čim več stvari in praznim omare 😃 ob nakupu podarim darilce (največkrat dodaten kos oblačila ali kos nakita). Upam, da najdeš kaj pri meni. Želim ti lep teden, Maja
2016 07 11
> azzurra: > 4. Prijatelji > Ja, to je očitno tud stalna praksa.. En račun, dve osebi (vedno prijateljici, nikol sestri al mama/hči-vsaj sama tega nisem doživela). Vedno je pa tko,da ti odpiše (po prejetem nevtralnem odzivu) tista,ki ni nič kriva. > Dodajte svoje. > Jaz pa vsem želim predvsem veliko zdravja in upam,da se na to temo (da je razlog za molk bolezen) ne hecate.Jaz vem,da se ne bi. [:omoticen] > Lepo se mejte [:ljubek] bo kar drzalo vse tole ,,zal pa tudi kupici zelooooooo velikokrat ne dobimo ali nismo vredne odgovora ,,tako da je tudi tega precej ,,sem pa zeloooo vesela da je vecina prodajalk res hitrih in zeloooo odzivnig nektere se neverjetno trudijo da jim posel --lavfa-- in to je to kar drzi butih na nivoju ,,hvala vsem takim prodajalkam anita
2016 10 19
Oh js sm mela pa že primer da mi je najprej nalagala da ji je sestra pogovor zbrisala, nakoncu so mele pa ta račun že 3 različne punce v rokah :D Nevem kako ma ta ženska lahko 87 pozitivnih odzivov (pa čeprav se najde tudi 12 negativnih)
2016 11 27
Meni se je pa ze zgodilo med poslovanjem na facebooku da se je zlagala da ni mogla it nakazat denarja ker je v bolnici z otrokom na infuziji in je zelo zelo bolan .. cez 20 min pa objavi sliko otroka kako se veselo doma igra.. hvala bogu da z otrockom ni nic narobe in je zdrav samo ..vprasam se pa kaksna je to mama da se gre tko lahko lagt o takih stvareh obup 😣
2017 01 04
Pošljem punci denar v naprej. Več kot 3 tedne po tem ko ga je prejela končno dobim izdelek in reče da so imeli pač težave na pošti... izdelek je bil poslan priporočeno in sem videla točno uro kdaj je bila ona na pošti (torej en dan prej). Da ne omenim da mi je hotela zaračunat 5 eurov poštnine (bila je pa 1,5eura) Joj ta pošta x-)
2017 03 06
BRAVO PUNCE.!!!!!JAZ PA DOBILA ODGOVOR DA JE BILA OROPANA!PA ISTO ČASTNO LEPO POSLOVALA NA BUTIKU.
2017 07 02
> Prodaja123: > Dobro si tole napisala [:tihsmeh] [:smeh] > No jaz sem pa že dobila za razliko od tebe izgovor tak izgovor: en račun, mama in hči [:prepoten] Pri meni pa 2 sestri, ena v bolnici ("verjetno bo brez otrok"?!?!). Prej 10 dni ni odpisala, po odzivu pa je ves dan visela gor in me zmerjala z vsem mogočim. Pa še drugi primer sester: ena je prišla iz čuze, kjer je menda sedela zaradi krvavih stvari, meni pa je potem grozila s smrtjo, ker sem njeni mlajši sestri rekla naj se pobere. Ni za verjet. ]:)
2018 01 19
Ali pa to.. piše, če ji lahko pošlješ sliko oblečenega oblačila, nato pa čez nekaj dni odpiše, da je po pregledu omare ugotovila, da ne potrebuje novega oblačila 😊... Mislim, zakaj pol sploh delaš nekomu delo?! Razumela bi, če bi napisala, da ji ni všeč oblečeno ali model, ne pa taki odgovor 😂. In to ista punca nekajkrat.
2018 03 14
Meni je že nekajkrat pisala ena uporabnica "kupim za 6€" ali "kupim za 5€" (prodajala sem za okoli 10-11€). Jaz takim niti odpišem ne. Si mislim "ja ok, kupi, samo ne pri meni lol..."
2018 04 22
Ravnokar se zajebavam z eno tako. Najprej sma se pogajale za ceno, se koncno uskladima, rece da bo javila ko nakaze. Jo kontaktiram ce je ze, mi odgovori da je bil vikend da ni mogla, da bo. Nakar se spomni da je ni 3 dni, ker je na Poljskem. Ko se vrne je spet bil vikend in da bo ponedeljek, jo ponovno kontaktiram ampak se cudezno ne javi 3 dni 🙄🙄 vse skupaj ze traja skoraj 3 tedne..
2019 10 23
Jap, tudi jaz imam trenutno eno tako fajno cvetko na liniji. Kontaktira me glede cevljev, da so super in oh in sploh in ona bi mela in to je ziher in sigurno, in ona zanesljiva in lahko verjamem, in pol nebo imela samo ene ampak kar vec parov, in vzame itd itd, in potem rece naj posljem z odkupnino.. Hmmm... Grem gledat, omara prazna, en samcat odziv, kontaktiram punco ki je pustila negativnega, podobna zgodba kot pri meni... Po tem ko ji povem da ne posiljam z odkupnino, naj nakaze na trr, in pol posljem (to je bilo v sredo) v cetrtek zjutraj napise da bo danes (ker na koncu sva se zmenili da poslje denar v koverti, ker ji je problem nakazat na trr?? Ok te ze).. In mine cetrtek skoraj celi dan, med tem druge ljudi odslovim, no potem se gospodicna blagovoli odgovorit v cetrtek zvecer da ni uspela denarja poslat ker je v tujini in da drugi teden... Cakaj malo, zakaj mi potem forsiras naj posljem z odkupnino, ce te sploh ni v slo, in zakaj mi potem trosis bucke da posljes denar drugi dan in se sliko potrdila sploh pa te ni tukaj... Ji odgovorim da dogovor odpade, takoj baba v luft da kaka sem to da kaj si mislim, (to je bilo danes) da zaj takoj gre pa denar nakaze... To vse super, samo... Kako pa bo nakazala denar ce nima stevilke mojega trr? Vglavnem... Cvetka taka da jo isces okoli, samo v slabo voljo me spravila... In te cevlje bi mogoce kdo drug res vzel v tem casu dokler sem jaz ljudi odslavljala ker me ona farbala da bo mela, jaz postena kot sen pa drzala "rezervacijo"... Popenis...
2019 12 06