Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Najbolj izvirni izgovori (ups,razlogi) zakaj nekdo več časa ne odpiše :)

Glede na to, da je zdaj že toliko enih stvari na dostopu roke, dobesedno, kakor je mobilna banka oz plačevanje preko telefona, računalnika pa to, da imate zihr kako osebo, ki bi vam priskočila na pomoč oddat paket na pošto, se mi zdi da tuki bolezni pa poškodbe niso opravičilo. Sploh sama neresnost na tem Mojem Butiku mi je totalno smešna, ko napišeš punci, da si nekaj želiš, pa ni ne duha ne sluha o njej. Pa se mi ne gre za pisanje negativnih odzivov sploh, ker pol bi vsaki drugi. Same vejo, če so zmožne kupit ali ne. Spet druge so pa tuki totalno napadalne, kok se tuki ene slabe volje trosi tud kr debelo gledam, te negativni odzivi....Brez komentarja. Daš tisti, ki si res zasluži, ne pa eni, ko ti ni prodala majčke, ker jo je raje zase obdržala ali pa eni, ki nakoncu artikla ni vzela. Ma daj nevtralnega, kaj je tok enega stokanja pa ogorčenih ljudi tu, je le skupnost različnih ljudi. Tko je!
2020 01 01
To temo sem odprla pred leti in se pritozevala nad izgovori, ki se jih uporabnice poslužujejo.. Zdaj je stanje drugačno... Pač samo izginejo, meni nič, tebi nič, iz komunikacije. Noben več ne zboli, noben ne gre več na službeno last minute potovanje...Samo pač... Izginejo.
2020 05 19
Hehe, pri meni je bilo tako, da sem cakala teden in potem vprasala ce ji bo uspelo nakazati, ona mi pa odvrne: ‘ veste kaj, sem malo gledala pa sem se odlocila da ne bom kupila.’ Halooo jaz sem ji dala ze vse podatke🙄
2020 05 19
Ah, še se najdejo izgovori ;-). Dokler mi uporabnica/uporabnik pove po resnici, razumem tudi to, da si lahko premisli. Ampak laži pa res ne prenesem. Tale je bila še posebno dobra, prav za današnje čase: Pred poletjem me je dol. uporabnica povpraševala po artiklih, poslikala sem ji dodatno, podala še več podatkov, itd... pa sem jo pozdravila v dobri veri, naj pazi na zdravje (takrat je obolelo kar nekaj mojih znancev in bližnjih, ampak z vsemi vse ok 😊) , da je ne "ujame" covid. Naslednji dan pa prejmem sporočilo, da ne more sedaj nič, saj je bila ravnokar na pregledu vzorca, pozitivna je na na covid in boleha v postelji. Nato sem pa opazila da je cele dneve bila na "Mojem butiku", celo še isti dan. No, jaz se nebi ravno lagala oz. se "hecala" na račun bolezni in samega zdravja. Zdi se mi skrajno neetično in brez empatije do tistih, ki so resnično in to lahko tudi hudo zboleli... Žalost kaj človek tukaj vse prebere. Včasih kar ne morem verjeti...
2021 07 20
Da "nima časa" iti na pošto, ker ima otroka. Časa ni imela cel mesec. Zbolela / v bolnici / prometna nesreča / kakšna druga katastrofa.. Da je kupovala za "mamo/sestro/prijateljico", ki si je sedaj premislila. Da je izdelek mogoče vmes sestra nosila, pa je zato smrdljiv/strgan/umazan/uničen. In pred pošiljanjem ni dobro pogledala. Izdelek naj bi bil sicer nov, nenošen.
2023 01 14
Živjo punce, nikjer nisem zasledila informacijo glede funkcijoniranja sporočil in bi prosila, če mi lahko napišete ali dobimo na elektronsko pošto notifikacijo, da nas čaka novo sporočilo ali moram hoditi na spletno stran in preverjati ročno v zavihku ‘’pogovori’? Hvala
2023 07 04
> Ann001Ljubljana: > Živjo punce, nikjer nisem zasledila informacijo glede funkcijoniranja sporočil in bi prosila, če mi lahko napišete ali dobimo na elektronsko pošto notifikacijo, da nas čaka novo sporočilo ali moram hoditi na spletno stran in preverjati ročno v zavihku ‘’pogovori’? Hvala Ojla🙂! Mislim, da bi vedno morala prejeti e-poštno notifikacijo o novem sporočilu in povezavo do le-tega, tako da ti ni potrebno "skakati" in preverjati na butiku pod pogovori. Upam da sem bila kaj v pomoč😊
2023 07 26
1 2 ... 4 5 6