Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

znebite se celulita na naraven način ---> anticelulitni tonik

Bliža se poletje, ko bomo želele obleči svoje najljubše kopalke in se samozavestno sprehajati po plaži - brez celulita seveda :) Naravni anticelulitni tonik je naravna rešitev za pomarančno kožo. Prednosti: * hitro se vpije v kožo * ne masti kože * ne zahteva masažo predelov, kjer se je celulit pojavil Bistvena sestavina anticelulitnega tonika je tinktura, ki hitro prodre v celice. Sestavine: tinktura rožmarina in cimeta, eterično olje sivke, patchouli, rožmarina in cedre. Anticelulitni tonik se nanaša 2x na dan. Ne vsebuje zdravju škodljive sestavine. Izdelan: 20.2.2015 Rok uporabe: vsaj 6 mesecev Vsebina: * 75 ml - cena: 6,9 evrov [slika:13581f52-3968-4c01-a9e2-2ed63a30dfb7]
2015 02 25
Resno vam pomaga kremica proti celulitu?? [:sokiran] Mislim, da bo bolj držalo, pa še to ne 100%, da se da s pravilno prehrano in fizično aktivnostjo kaj na to temo narediti.
2015 02 25
Moja mama kupuje anticelulitne kremice od Afrodite, vendar učinka ni. Jz pa prisegam na naravne zadeve in sestavine :) Fajn je da se slikate (prej) in (potem) - po redni uporabi in potem lahko vidite razliko :) Pomembna je tudi količina tekočine, ki se jo spije (čimveč). Šport žal ne vpliva dost, ker če bi, potem jz ne bi imela niti pikico celulita... Od otroštva sem trenirala (več športov), prehranjevala se zdravo, pa sej ga nimam ful - v primerjavi s drugimi puncami na plaži in bazenih, vendar se to z leti nakopiči...
2015 02 25