Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

Prodam knjige (vse zvrsti)!!

Seznam bo še dopolnjen, za cene se dogovorimo po zasebnih sporočilih kjer sem na voljo tudi za vsa dodatna vprašanja. Christopher Pavlini - Eragon Christopher Pavlini - Najstarejši Mehka vezava, prva kniga prebrana 1x, druga nedotaknjena. Časovni stroj - Iskanje dinozavrov (3) in Iskanje kralja Arthurja (9). Mehka vezava, rabljeni a ohranjeni. Stephenie Mayer - Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn Mehka vezava, angleščki jezik, kot nove (brane 1x) Marilyn Kaye - Amy številka sedem in Lov na Amy Trda vezava, kot novi. Sylvia Schneides - Dekliški pogovori Mehka vezava, brana 1x. Zgodbe svetega pisma, zbirka Klasje. Trda vezava, nebrana. Jacqueline Willson - Deklica Lola Rose in Njaboljši prijateljici Mehka vezava, lepo ohranjeni Gurmanski vodnik 2013, Restaurant Club. Samo prelistan. Mate Dolenc - Ozvezdje Jadran Mehka vezava, kot nova. Neža Mauer Sloni v spačku (pesmi za otroke) , trda vezava, lepo ohranjena. Cecily von Ziegesar - Opravljivka, mehka vezava, slovenščina, brana a lepo ohranjena. Cecily von Ziegesar - Opravljivka - Saj veste, da me obožujete(to je 2. del), mehka vezava, slovenščina, brana a lepo ohranjena. Cecily von Ziegesar - Opravljivka - Hočem vse (to je 3. del), trda vezava, slovenščina, brana a lepo ohranjena.
2015 03 02