Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Prosim za pomoč

Z eno od prodajalk sem večkrat uspešno sodelovala in ji temu primerno dodelila tudi odziv. sedaj pa me je popolnoma razočarala. kaj točno je bilo, ne želim razlagati, me pa zanima, kako lahko + odziv izbrišem, ker ji negativnega ne morem prisoliti. a se to sploh da? in če se da, kako ta postopek izvedem? hvala že v naprej in lahko noč [:zalosten]
2015 03 04
A ji nebi raje rekla da nisi zadovoljna saj verjetno je clovek. Z vsako se da zmenit z lepimi besedami. Ker to je otrocje kar zelis. In zato napises se temo. Groza no
2015 03 04
pa kaj je s tabo? imaš mogoče kakšno psih. motnjo? da sem razočarana, ona to že ve in ker ji ne želim prisoliti - ampak samo izbrisati +, sem prosila za pomoč, kako oz. če se to sploh da narediti. In kaj potem če sem odprla temo? saj zato pa je forum odprt, da se debatira.
2015 03 04
Rajs se na privat zmen s to prodajalko, ene ste res prov obsedene s temi negativnimi odzivi, a uzivate u talanju alkaj?
2015 03 04
o super. tukaj sem pa tudi jaz kandidat za pomoč glede te zadeve. sem namreč naletela na uporabnice, ki so prosile za odziv, kar me sploh ne moti, in seveda sem jim ga z veseljem dodelila, sama ga pa nisem dobila. omeniti moram, da me to do sedaj sploh ni motilo. po prebiranju vaših izjav pa vidim, koliko vam to pomeni, zato sem se odločila, da uporabnicam, ki mi odziva niso vrnile, svojega izbrišem. čisto enostavno. lp
2015 03 04
avtorica in zakaj naj bi imela punca pod tabo psihološke motnje, če je samo podala svoje mnenje ? se mi zdi da stabo ni vse ok
2015 03 04
anonimna: očitno je, da ne znaš glih najbolje brati, ali pa ne razumeš napisanega. minusa ji ne želim dati, želim izbrisati svoj pozitiven odziv. a je to tako težko razumeti? in če ne veš kako se to stori, se prosim ne oglašaj več. če katera od uporabnic ve, kako se odziv izbriše, mi prosim naj napiše. vsa ostala mnenja me ne zanimajo!!!
2015 03 04
Če se je + nanašal na nek drug artikel, ne na tega, ki te je razočaral, ne vidim smisla, da bi brisala prejšnji odziv. Če se je zdaj zgodilo nekaj neprijetnega, se je treba najprej zmeniti lepo zasebno, prijazno in potrpežljivo, če pa res ne gre, se pač da negativen odziv in konec.
2015 03 04
Se strinjam s Sabinke. Po drugi strani pa te razumem. Ni lepo, da si je uporabnica pridobila tvoje zaupanje, potem pa ti poslala izdelek, nad katerim si bila razocarana ( sicer ne vem, kaj je bilo narobe, ampak vseeno). To res ni o.k in razumem, da se pocutis "nategnjeno" in razocarano. In tega nima smisla skrivat, zato je najbolje, da ji poves, da tokrat nisi zadovoljna. Konstruktivna kritika je vedno dobrodosla. :) Sicer pa, ce zelis izbrisati..po moje gres na njen profil, kliknes njene odzive in poisces svoj odziv. In tam imas dve opciji: uredi/izbrisi in kliknes na izbrisi. Po moje se to da..ali?? Anybody?.. Upam, da nesporazumcek resita v miru in brez zamer. [:nasmeh]
2015 03 05
_Nikki_ prav si povedala, odziv se izbriše tako, da greš na njen profil, klikneš odzivi, poiščeš svojega in tam poklikaš izbriši.
2015 03 05
Kaj pa v primeru da je ona moj negativen odziv ze zbrisala,njen negativen odziv je pa pri meni se ostal kako torej zbrisem njen negativen odziv. Zbrisala bi ga samo iz razloga ker je gospodicna psihopat in je napisala cisto laz. Se strinjam negativen odziv je seveda dobrodosel ampak realen JA
2020 05 22