Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

bolečine v ušesu?

ali ve katera kej učinkovitega za odpravo bolečin v ušesu? Mislim, da so te prišle skupaj s prehladom, poskusla sem šentjaževo olje in pa ušesnik, vendar bolečine še kar ostajajo :( če ve katera kaj, naj napiše :)
2013 05 12
Ojoj ojoj, hitro zdravniku!!! Jaz imam s tem resne probleme, ko sem bila 14 stara sem dobila od prehlada pa sem mislila bo že šlo stran in kaj se je naredilo, 3 tedne sem brez sluha bila sedaj pa na eno uho slišim slabše, kri mi je že tekla iz ušeš in vedno ko si hočem čistiti ušeša s palčko se mi spet vnamejo zato kar zdravniku hodim in si s tisto tekočino čistim
2013 05 12
Živjo. pravijo, da je dobro če uporabljaš operil, ker sta nos in ušes povezana [:nasmeh]
2013 05 12
hvala obema !
2013 05 12
ni za kaj :)
2013 05 12
jz bi ti pa odsvetovala operil, jz sem ga uporabljala zarad prehlada pol sm pa tko postala odvisna od njega da sm ga mogla 3leta usak dan uporabljat, drugače nism mogla dihat [:zalosten] pol sm pa odnehala, in se par dni matrala z dihanjem pol pa se je rešila težava [:nasmeh] za ušes pa k zdravniku ja, proti bolečinam pa meni pomaga nalgesin, al si pa kej ful segrejem pa dam na uho, da mi ga greje [:rezoc]
2013 05 12
Domač recept, ki meni zmeraj pomaga: košček česnovega stroka, zdrobljen, zavit v vatko daš v ušes čez noč. Zjutraj ne boli več:)!
2013 05 13