Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

zakaj toliko nerealnih in previsokih cen?

Klikom in vidim Essence lipgloss 5€. V trgovini dobim novega za 2 ali 3€; obleka Zara 55€, sicer nenosena, ampak vseeno iz druge roke A enim ni jasno, da oblačila izgubljajo vrednosti (stare kolekcije, ni možno vrniti ali poskusiti oblačila). Meni je res vseeno ali si ti oblačilo kupila pred 2 leti in ga nisi nosila zdaj pa bi rada drago prodala. Zato pa imajo v trgovinah letna znižanja tudi za 70%. Prav nasmejijo me ene cene
2015 04 01
Oh, kako se strinjam:)
2015 04 01
Je še poštnina zraven, ne? [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh]
2015 04 01
tud js :)
2015 04 01
...mene bolj skrbi, zakaj toliko nekvalitetnih stvari in nepos štenih uporabnic.....da moraš prosjačiti za svoj denar,..res ..ful mi je žal.. skoraj bi napustila celo stvar... [:zalosten]
2015 04 01
Tudi jaz se strinjam, če pripomniš kaj na to temo, dobiš pa nesramen odgovor...
2015 04 02
mogoče ne paše ravno sem jst sem nova tukaj in tle se naj bi prodajale rabljeni kosi oblačil oz kar ne nosiš ene uporabnice pa imajo prav spletne trgovince z robo ki jo kupijo na tujih spletnih straneh zelo poceni tu pa prodajajo 3krat ali še več dražje pa se jih ne briše ne nič sicer mene ne moti sam naj se potem pravilnik spremeni sej ima vsaka svojo glavo in se sama odloči ali bo zadevo kupla ali ne.sam tak nesmiselno se mi zdi [:ljubek] [:ljubek]
2015 04 02
mene najbolj jezi to, da nekatere prodajajo stvari v rangu cen 15-40e in dejansko prodajo ogromno. jaz pa prodajam skoraj vse po ceni do 10e, izjemoma kaj dražje. skoraj vedno pa ko se kdo zanima za nakup dobim kar nekaj vprašanj, če je kje kaj poškodovano, nekatere celo namigujejo, da mora biti nekaj narobe če je taka cena [:zalosten] torej naj kaj, podražim vse za 10e po tej logiki? [:zaspan] druga stvar je pa, da ljudje ne razumejo, da če so kupili nekaj recimo prejšnjo leto, zara ali druge znamke, tega ne morejo podajati zdaj po ceni, ki je od nakupne nižja recimo 5-10e [:tihsmeh] ko ma zara razprodaje skos te oblekice, ki so bile 50e spusti na okoli 20. na butiku pa vidim isto za 35e? [:prepoten]
2015 04 02
tudi jaz imam večino stvari pod 10€, nekaj jih je sicer nad, vendar še vseeno -50% za to kar sem odštela. Najboljše so tiste s kozmetiko: rabljena šminka Essence/Catrice za ceno nove v trgovini + poštnina! Če ti ostaja (poceni) make up, daj kot komplet in za komplet neko realno ceno. Da o ponaredkih Zarinih verižic iz Kitajske ne govorim. Že Zarine so po mojem mnenju precenjene, da pa ene punce tukaj prodajajo po enaki ceni kot v Zari ???? Sama jemljem mojbutik kot nekaj kjer za malo ceno prodam nekaj, samo da se rešim, ker ne nosim in spraznim omaro. Raje prodam za 5€ kot pa da mi leži v omari in tukaj prodajam za 25€, a tega noben ne kupi.
2015 04 02