Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Potovanja, počitnice /

Kam na Morje - preizkušene ideje dobrodošle :)

Živjo punce, počasi se spravljam rezervirat morje in zbiram ideje za destinacije :) Pozna katera kakšen lep kraj v Dalmaciji, lahko je manjši kraj, da ni prevelike gužve? Lahko tudi kje višje na Hrvaškem :) Če katera išče romantičen kraj z malo gužve, luškanimi restavracijami predlagam Splitsko na Braču :) Mestece gleda na celino, je pa zelo blizu trajekta in lidla :p Na drugo stran Brača, do Bola, prideš v slabi urici, razgled na poti pa je čudovit :) Vse ideje zelo dobrodošle :)
2015 05 07
Hmm kakšna Privlaka pri Zadru res zelo umirjeno vse skupaj, sploh če iščeš apartman. Plaža je tudi ok v večini peščena in lahko greš kar daleč pa je do pasu [:ljubek] men je tam res lepo. Pa tudi do samega Zadra ni tako zelo daleč. Potem če rada kolesariš imaš ogromno poti...
2015 05 07
Meni je čudovit otok Vis (bolj umirjen, občasno tut kakšna zabava). Imaš opcijo katamaran/trajekt iz Splita, katamaran je hitrejši :) Do Splita lahko greš s vlakom ali avtom. V bližini je Biševo in modra špilja, noro lepe plaže po otoku [:nasmeh] Imajo eno picerijo s top picami, neko posebno testo, zakon [:ljubek]
2015 05 07
miss11 veš mogoče ime te picerije? [:ljubek] grem čez 10dni tja in se je nebi branila [:smeh]
2015 05 07
O vau, super! Hvala vam, odločitev bo vsaj malce lažja :p
2015 05 07
Ajaa, pa če katera načrtuje poletje na Cresu naj nujno obišče plažo Orlec :) Do plaže ne moreš z avtom, tako da se je fino opremit s hrano in pijačo in kakšnim senčnikom :) Če imaš srečo nad tado krožijo tudi orli [:ljubek] [slika:d9792146-b9d8-406c-bf01-623b26b997ae]
2015 05 07
Hmm, bla sm 2 leti nazaj in se res ne spomnim. Lahko ti pa opišem kje jo najdeš. Ko prideš s trajektom v mesto vis, greš levo in potem ob morju naravnost hodiš. Zraven picerije je tudi VERN - šola, tko da če vprašaš kje je Vern, ti bodo vsi znali povedat. Picerija ima romantičen pogled in noro dobre pice :) Cres ima pa mrzle tokove in posledično svinjsko mrzlo vodo - bila sm 2 tedna tam in ne vem če sm se enkrat skopala normalno, noben ni bil v vodi, razen Fincev [:smeh]
2015 05 07
hvala [:ljubek]
2015 05 07
Ja Cres tudi mene ni prepričal, voda se mi sicer ni zdela hladna je bila pa precej umazana. In bili smo 2x oropani v 14dnevih dopusta tako, da se mi je malo zasralo vse skupaj. :) Drugače pa Mali Lošinj tudi ni slab, je ogromno zalivov kjer ni gužve. Sploh iz kampa Čikat, ampak tam v samem kampu je ponavadi precej ljudi sicer nikoli toliko, da bi moral čakat na tuš...
2015 05 07
Ja, na Malem Lošinju sem tudi bla, ni slabo, ni me pa navdušilo. Pag mi je lep. Starša hodita na Hvar in sta blazno zadovoljna, mirna lokacija, apartma, prijazni lastniki & ugodna cena [:nasmeh]
2015 05 07
Huh, js imam pa s cresom ful lepe izkušnje :) Bila sem samo par dni, stanovala v manjšem kraju martinščica (se mi zdi), naprej od te vasi je nemški camp, kjer je bilo vse tako zelo lepo urejeno. Mi smo se tam le kopali in jedli, ampak mobilne hiške so izgledale zelo lepe :) Na cresu sem bila pa tudi v Lubenicah in je bilo tudi tako zelo lepo :) Mrzla voda pa me ne moti, mi smo se kopali še sredi oktobra :p Tista glavna plaža na cresu mi je bila pa tudi kar nekaj, Valun pa precej bolje, tudi voda se mi je zdela tam zelo topla :) [slika:1cffd230-6892-4994-8b4f-cf8edfb9e889] Mali Lošinj okej, tudi Veli Lošinj je zelo fajn, sploh če se ti ljubi malce hodit najdeš zelo lepe plaže :) Če ste na Lošinju pa obvezno v prenovljen hotel Bellevue, rusi so ga lani prenovili in je res lep [:tihsmeh] [:ljubek]
2015 05 07
otok Hvar - Zavala, najlepše je izven glavne sezone. [slika:7d737d87-8919-40fc-b2fb-ee2f8d9f8a81] [slika:84809481-a2f3-4520-a0da-eab41d766637] [slika:27224bfe-ac16-467f-b727-d1b8dd9c5672]
2015 05 07