Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Kje je admin

Živcira me ker se vedno več in več nabira teh fake profilov, tale punca si je naredila že najmanj 4 profile iz katerih si piše odzive. Ampak se res že iz avijona iz drugega konca sveta vidi, da so artikli pobrani iz neta, in da je tukaj samo zaradi tega da bo nekoga prenesla naokrog. Prosim, če admin take odstrani iz spletne strani, PRVO, kasneje pa briše uporabnice ki so poštene, pa jim zaradi ene, dveh pa tudi če treh slik od artikla ki so pobrane iz neta izbrišejo cel profil. Že to je nadležno, da so izdelki takih profilov, ki ničesar v resnici ne prodajajo na prvi strani. http://mojbutik.si/chanelll-43978 http://mojbutik.si/vintagestylee-45652
2015 06 18
Mislim,da je adminka na ˝dopustu˝ [:tihsmeh]
2015 06 18
že odkar vem da butik obstaja je na dopustu [:smeh] nesramno iz moje strani, ampak res. Jaz nisem že dolgo zasledila ničesar o brisanju objav, uporabnic iz črne liste... nič
2015 06 18
Bezdia sem hotela isto napisat;)ze vec mesecev na dopustu [:smeh]
2015 06 18
Uf, bi js tut tako plačo, za nekaj mescov dopusta
2015 06 18
Pa tocno od te punce hocm narocit in ji jutri poslati denar za kopalke..ojej:( Hvala za opozorilo res !! Upam da cim vec punc vidi za te fejk profile. Hvala se enkrat res [:ljubek]
2015 06 18
Mene je adminka sama blokirala ker sem imela 2 sliki z neta potem sem pa še svoje dodala ampak je vseeno brisala. Pisala sem ji in je odgovorila 2-3tedne kasneje
2015 06 18
meni je še to smotano, ko nam briše artikle.. zadnjič mi je pou stvari izginili (naprimer knjige) ... torej verjetno ker so pod napačno kategorijo (hišni ljubljenčki), samo kaj naj, če pa ni te kategorije gor.. lahko bi kakšen gumbek dodalo se tam...npr.: - knjige - naravno, ročno izdelano ... - tehnologija (marsikdo išče/prodaja telefon, računalnik) itd. s tem imajo 5 min dela da sprogramirajo.. pa še to ne..
2015 06 18
Samprodaja meni so knjige in traki izginili,ampak sem jih ponovno naložila. [:tihsmeh] Od takrat adminke mislim,da ni bilo,ker bi mi ponovno zbrisala te artikle
2015 06 18
ja, saj naložiš še enkrat.. samo brez veze.. jaz imam dvakrat delo, oni pa tudi imajo nepotrebno delo ;) drugače pa oba zgornja profila sta od Špele Ferk iz Marjete na Dravskem polju ;) sem ji pa seveda pisala za oblekico (ker je že večkrat bilo govora, da verjetno goljufa, zato sem šla pač preverit - in bi šla na osebni prevzem, poleg tega tista mint ko jo ima, je ni nikjer tak poceni za dobit..). no in sem rekla če jo zmeri, da bom vedela katero velikost in je rekla da nima nobenega metra pri roki.. sem ji rekla, da bom vzela XL, da mi bo za ziher prav, je pa rekla, da je nima doma, da ona to naroči in je 2-4 tedne za čakat ;) tako da mi ni jasno, kak bi ona zmerila, če bi imela meter :P haha :)
2015 06 18
Sej vedno več je oglasov z prvimi fotografijami iz interneta, nato se pa čisto drug artikel prodaja, ali pa je slika simbolična. Saj ne da je v njihovem pravilniku uporabe portala to prepovedano in se takoj briše, vendar še vedno obstajajo oglasi???? Prav tako kar ogromno prodanih artiklov in nedelujoči profilov (že par let od zadnjega vpisa). Brišejo se marsikateri drugi oglasi, oglasi od blokiranih profilov pa ostajajo???!!?
2015 06 18
Se strinjam z vsako posebaj. Tudi js ne razumem sistema, se ga poskušam kar se da držati.. sam se mi zdi čisto brezveze kakšne so tukaj gor, sem js še najmanjši problem [:jezik]
2015 06 18
Js sem si na forumu nardila eno temo dodatnih artikov, kamor sem nalozila vse knjige in druge stvari. Potem sem pa link do nje prilepila v vsak artikel. To ni proti pravilom in upam, da ne bo izbrisano. To vam predlagam, da nardite, ce ne zelite, da se stalno brisejo izdelki, ki ne spadajo v kategorije. :)
2015 06 18
js mam ful filing, da teh linkou tam ko popaš, da jih ne berejo in ne pogledajo..zato pa ne naredim tega ;)
2015 06 19
A pol ima tale adminka poslance za zgled? [:sokiran] Še takrat, ko je v službi, vse narobe naredi [:tihsmeh] Vsaka čast tistim, ki opozarjate na "krščene srake" [:prestrasen]
2015 06 19
1 2 Naslednja