Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Štipendija in subvencije

Ve mogoče katera če sem v primeru,da prejemam pokojnino po enemu od staršev.. Upravičena, da imam subvencijo pri stanovanju ( glede na to da študiram) in če sem upravičena do štipendije.. V primeru, da grem to leto redno na faks... [:nasmeh] Do sedaj nisem študirala v Sloveniji ampak sem se letos prestavla v LJ v drug program in se sedaj dogovarjam z lastnico stanovanja in mi je rekla da si lahko uredim subvencijo.. Je mogoče tukaj kakšna ki ima podobno situacijo?
2015 07 24
Ma sem ampak očitno vedno naletim na kakšno ''kravo'' ki misli da gre denar iz njenega žepa [:tihsmeh] .. Pisala sem v tri različne kraje in sem dobila od vseh treh drugače datum glede subvencij [:tihsmeh]
2015 07 24
jaz sem dobila na faxu štipendijo in pokojnino :) za subvencije pa ne vem...
2015 07 24
samo od tega je zdaj že kar dolgo, mogoče se je vmes kaj spremenilo...
2015 07 24
Hvaala Nina33 ma sej pomoje je še sedaj enako.. Glede na to da povsod piše da se pokojnina skoraj nikjer ne upošteva.. [:nasmeh]
2015 07 24
Obstaja vec razlicnih stipendij, verjetno mislis drzavno? Drzavna stipendija je vezana na povprecne druzinske prihodke, ki morjo bit pod dolocenim cenzusom. Moras pa preverit, ce je subvencija za stanovanje v kakrsnikoli odvisnosti od prejsnjih prejemkov - torej pokojnine in eventualno drzavne stipendije.
2015 07 24