Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

STATUSI 2015/2016

Punce imam nujno nujno prošnjo. Letos bom opravljala maturo kot 21. letnik in sem pravkar ugotovila da s prijavo nanjo ne obdržim statusa! Morda katera ve kje, kdaj in za koliko (po možnosti v Mariboru) vpisujejo za statuse? Ker nebi rada ravno čepela doma vse leto, da se lahko naslednje leto vpišem na faks... bi blo fajn tut kaj zaslužit če bom že doma :D LP
2015 08 19
Malo pobrskaj po internetu za kakimi bolj "neznanimi" in odmaknjenimi solami.. namrec cedalje vec se nas vpisuje zaradi statusa, in zato vsako leto zvisujejo vpisnine, sploh na bolj "znanih" in dostopnih solah.. :D cene imajo cca 150-300eur.. Drugace pa mislim, da se naceloma lahko vpises kadarkoli, ce imajo seveda prostor :)
2015 08 19
Sem iskala pa to najt na netu... sej veš kako je ne moreš ravno na šolo it jaz bi se samo zarad statusa vpisala :P rekli so mi da serš vpisuje pa sem na strani vidla da kao ni več prostora... lesarska in še ena sta pa baje že imele vpise :/ tu se pa moje obzorje nekako zaključi
2015 08 19
A so se ze zakljucili vpisi v srednje? Jaz se spomnim lani so v Lj ene sole se septembra vpisovale?
2015 08 19
Saj to je ravno jaz ne vem kere so še v septembru kr za te kaj vem sem gledla da so prejšnji tedn že bile
2015 08 19