Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Dogodki, koncerti, razstave /

Kakšne so vaše izkušnje s to uporabnico?

Zanima me, kakšne so bile vaše izkušnje z uporabnico FashionKim? Glede na vse pozitivne odzive sem tudi sama pričakovala, da bom prejela stvar, za katero sem plačala že več kot teden dni nazaj, v nekem normalnem času. Denar sem nakazala istega trenutka, ko sva se dogovorili za prodajo... Prejela pa do danes nisem nič. Kar sem prejela, je bilo precej odrezavo sporočilo z njene strani, da je bil paket poslan. In to je to. Majčka, ki sem jo kupila, pa tudi ni označena kot prodana. Prosim za informacije - tiste, ki ste že sodelovale z njo? Ste prav tako dolgo čakale in ali so bile kakšne komplikacije? Ste prejele paket na koncu?
2015 09 23
Jaz ti lahko povem iz svojih izkušenj,da me je punca razočarala z njenim kao novim artiklom,...dobila sem salonarje čisto poškodovane, nato pa mi napiše, da ko jih je oddala niso bili poškodovani in, da so se poškodovali verjetno med prevozom WTF!!?? [:tihsmeh] Se vidi, da so poškodovani od nošenja lepo prosim sem ji napisala [:zaspan]
2015 09 23
Tudi jaz sem imela eno tako izkušnjo, ampak ne z to uporabnico. Tako da, ni mus da je ona kriva. Sem poslala REPLIKO NIKE AIR MAX, v ponedeljek, čeprav mi je punca nakazala že prejšnji teden v četrtek (sem jo upozorila da bom lahko šele v ponedeljek odposlala - in tudi sem). Poslala sem sicer priporočeno, hkrati sem še odposlala en paket za drugo punco. Punca, kateri sem poslala airmaxice še danes ni dobila paketa, tisti ki pa sem poslala tisti drug paket pa je dobila. Pa je bilo oddano na isti dan. Sem preverila tudi preko 'sledenje pošiljk' pa predvidevam da se je moj paket kateri naj bi bil odposlan že v ponedeljek izgubil na pošti ali kaj jaz vem.. ( še dobro da mam potrdilo da sem paket res oddala )
2015 09 23
No, njen paket je bil po vsej verjetnosti poslan povsem navadno in dvomim, da ima dokaz, da ga je res poslala... Sem res razočarana... Mi je že bilo takoj sumljivo, ker mi je ceno majice, ki jo prodaja za 20 eur, spustila na 13 eur. Do trenutka, ko sem nakazala, je odgovarjala hitro in prijazno, po tem, ko je bilo nakazano, pa druga zgodba...
2015 09 23
Ce je bil paket odposlan bi ga morala dobiti. Če ga nisi - verjetno ni bil poslan. Tukaj naj pa ona razišče zakaj ne, če ga je res oddala. Jaz vedno posiljam navadno in niti en paket se ni bil "izgubljen". ARABRAB - kje pa je tvoj odziv, ki pove to, kar si zaupala nam? Se mi zdi problem tudi, ker nobena ne bi dala neg. odziva, da ga ne bi dobila nazaj ipd? Tako zmotno mišljenje imajo nekatere o odzivih - tudi če gre za malenkost napišeš, da druge punce vedo, pa to ne pomeni, da ne bo nobena več sodelovala z njo. Pa saj je pomembno kaj pise v odzivu, ne samo to da je, ane? [:nasmeh]
2015 09 23