Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

Ne razumem zakaj je treba lagati!!!

Vse več se mi dogaja da punce lažejo o oddani pošilji na določen dan. Ko pa poveš da pošiljke ni, pa se zgovarja na pošto itd. Pa sej nisem glupa. Ko plačaš poštne storitve pred tabo poštni uslužbenec prpopa tisto nalepko na kateri je datum in celo ura kdaj je bilo oddano. Nism jezna če katera napiše da bo oddala magari naslednji teden...ok ali pa da pač ni utegnila poslati al pa da se ji ni lublo it na pošto...ok, ne pa lagati!!! [:zafurstriran] Tiste ki lažete delate same iz sebe norca.
2015 10 21
Tudi jaz ne razumem poante v tem. Res je, tako ali tako se na pošiljki vidi datum oddaje. Kaj pa veš ljudje različno razmišljajo, pa jim je enim to nekaj čisto normalnega, da npr. lažejo, da so oddale pošiljko a v bistvu ni bila sploh oddana oz. podobno, da niso prejele pošiljke....kar je pa še huje za nekoga na drugi strani, ko dejansko ve, da je bila pošiljka oddana. Mi gre pa na živce tudi nepotrpežljivost glede čakanja na pošiljko. Namreč pošiljke, ki so navadno oddane, nimajo rok da pridejo 100% naslednji dan (rok je 3 dni), čeprav ponavadi v 90% primerov pridejo že naslednji dan.
2015 10 22