Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Kaj pa podkategorije oblacila hlace,majice? Obutev superge ,skornje? vse zmesano bo al kako? Prej je bilo ful bolje in bolj pregledno vse in vidno na celem ekranu
2015 10 30
Totalno ste zmrdali zadevo. ne vem zakaj plačujem storitev če ne deluje . želim povrnjen denar!
2015 10 30
Ne naloži mi artikla, vidnih je samo peščica všečkov, kot sem jih ponavadi imela.
2015 10 30
določeni odzivi so izginili...?
2015 10 30
Tudi meni manjkata 2 odziva.
2015 10 30
Upam, da se tole čimprej popravi.. nevem sicer kaj so imeli tisti glavni v mislih kako naj bi vse skupaj izgledalo.. ampak takole ziher nebo slo.. upam da se tudi kaksne zelje upostevajo in da nebo vse tako zmedeno.
2015 10 31
Jaz ne morem naložiti novih artiklov, do zadnjega koraka vse gre, potem pa kot da gumbek Potrdi ne deluje.
2015 10 31
meni je sicer všeč, da se nekdo trudi za stran in nekaj ureja, vendar me pa moti da ne vidim tem na desni strani takoj, vendar morm prav kliknit na forum. potem me moti da pri novo naloženih artiklih ne vidim takoj kdo ga je objavil (npr. nočem pošiljati 'želim' in gledati artikla uporabnice, ki mi je že napisala da nič ne najde za zamenjavo).. edino dobro je da takoj vidim številko oblačila, neda rabim prej odpirati... predlagam pa še nekaj: pri pogovorih, bi ti lahko spodaj pisalo ali je uporabnica prebrala tvoje sporočilo ? ker doskrat je tako da je prijavljena a je sploh ni zraven računalnika in ubistvu sploh ni prebrala (kar je včasih tudi razlog za negativen odziv)
2015 10 31
Zelo slab pregled nad artikli, kdo je uporabnica,zelo "cheap"izgled..skratka tri koraki nazaj. Kljub vasemu trudu,zal ni bolje kot prej. Na telefonu pa je itak katastrofa pregled. Zal.
2015 10 31
aja pa fajn bi blo da če odprem artikel da piše zraven tudi 'izmenjaj' ... pri mojih artiklih ki jih vse menjam nikjer ne piše da tudi menjam... zdej bom lahko puncam, ki ne menjajo in nimajo tega napisanega v opisu pisala za menjavo?
2015 10 31
Ne gre naložit artiklov ... problemi so se začeli v četrtek in danes še zmeraj ne gre.
2015 10 31
jaz se zdaj preko telefona sploh ne morem prijaviti.
2015 10 31
> jasminaprimc: > Zelo slab pregled nad artikli, kdo je uporabnica,zelo "cheap"izgled..skratka tri koraki nazaj. Kljub vasemu trudu,zal ni bolje kot prej. Na telefonu pa je itak katastrofa pregled. > Zal. se popolnoma strinjam!
2015 10 31
In kje je admin da odgovori na vsa tale vprasanja in komentarje??
2015 10 31
definitivno..slabo prirejeno..rajsi stari MB...bolj pregledno in sistemsko...lp
2015 10 31
1 2 3 4 5 6 ... 54