Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Zdravo dekleta, prijavljanje preko facebooka nekaj časa ne bo delovalo. Če se želiš vpisati v svoj butik narediš naslednje: -pod uporabniškem imenom in geslom, najdeš link 'pozabljeno geslo' klikneš na link in tam vtipkaš svoj email. -na svoj email, katerega si vtipkala, dobiš novo geslo s katerim se prijaviš v svoj butikec. Če imaš še kakšna vprašanja, sem ti na voljo. Adminsi 😊
2017 03 28
Zdravo, meni nagaja dostop do butika preko racunalnika. Na telefonu dela vse super, prek racunalnika pa mi odpre le prvo stran.. Hvalezna bom za kakrsnokoli pomoc :)
2017 05 03
niče nalagati novih stvari in slik. prisim če uredite.
2017 05 07
Gumb "Naloži artikel" ne deluje!
2017 05 15
Tudi pri meni ne deluje nalaganje novih artiklov. Gumb 'Naloži artikel' ne deluje, ker se slika samo nalaga in nalaga in ne naloži.
2017 05 19
Zakaj kolekcije ne delujejo? Bi bilo lepo, če bi. Je ena simpatična zadevica.
2017 05 20
Sploh ne morem naložiti novega artikla. Vse mi lepo deluje, dokler ne pridem do tega, da stvar objavim. Gumb naloži artikel sploh ne deluje, kot da stiskam v prazno. Kako naj naložim artikel??
2017 05 31
Živjo, meni pa (sicer že dolgo) ne deluje ko kliknem na oblačila-za otroke mi kaže da strani ni mogoče najti.
2017 06 15
Zakaj ne morem do sporočil??? piše IZBRISANO!
2017 06 18
Spoštovani! Na moj profil so pogovori IZBRISANI ! Zakaj? Jaz tega nisem naredila. Torej, ne morem prebrati in niti odgovoriti puncam, ki bodo mislile, da tega nočem !!! Prosim za pomoč. Hvala in lep popzdrav, Maria Rosa Pattavina (profil Mariarosa)
2017 06 19
A je levo od "IZBRISANO" tudi "POGOVORI"? Lahko, da ste samo na narobnem zavihku. Kliknite najprej en zavihek, če se nič ne pojavi, kliknite še drug zavihek. :)
2017 06 19
> EvaZaletel: > Živjo, meni pa (sicer že dolgo) ne deluje ko kliknem na oblačila-za otroke mi kaže da strani ni mogoče najti. Tole pa že res dolgo ne deluje, jaz sem to isto napako že javila kar nekaj časa nazaj, pa še enkrat kasneje adminki na zs in mi je odgovorila, da je sporočila naprej. Tako, da ne vem: ali so pozabili na to, ali pač ni v interesu. Mimogrede: verjamem, da je adminka svoje delo opravila, ko je javila naprej, kaj drugega ona pač ne more. Je pa moteče, jaz bi včasih pogledala kaj je novega, ne da se vedno prebijam do zadetkov preko iskalnika kjer pač ne najde vsega kar me zanima.
2017 06 20
Ali se danes katero jezi nalaganje fotografij?
2017 07 06
nalaganje fotografij danes ne dela
2017 07 06
Že nekaj ur ne dela nalaganje fotografij, ja...
2017 07 06
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 54