Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Meni pa sploh noče naložiti oglasa, poskušam iz telefona in iz računalnika, ne deluje :(
2018 08 02
Meni manjka več kot polovica slik?!! Upam, da boste te napake odpravili.
2018 08 05
Ima še katero isto težavo: ne gre mi naložiti artikla :(
2018 08 25
Tudi pri meni so izbrisani skoraj vsi artikli ... Naj se to uredi, sicer grem kar z butika, ker se mi ne da nalagat še enkrat vsega .. dam pa na Bolho.
2018 08 30
Ne gre naložiti novih artiklov?
2018 08 31
Tudi jaz ne morem nalagati novih artikov... :/
2018 08 31
Ima še kdo podobno težavo - mail o novem sporočilu dobim tudi po en dan kasneje. Če ne grem sama med pogovore , včasih po en dan ne vem, da imam novo sporočilo. V glavnem ful imajo zamik obvestila na mail.
2018 09 05
> suziiika: > Ima še kdo podobno težavo - mail o novem sporočilu dobim tudi po en dan kasneje. Če ne grem sama med pogovore , včasih po en dan ne vem, da imam novo sporočilo. V glavnem ful imajo zamik obvestila na mail. Enako pri meni, ja. Včasih sem se zanašala na emaile, zdaj se pa ne morem več. :|
2018 09 06
V čem pa je fora da je uporabnica blokirana (ima 11 samo pozitivnih odzivov) še včeraj sem prejela njene paketke in sva se podogvarjali (negativnih odzivov nima nič!)? danes je pa blokirana.. ?
2018 09 12
> prodajamaja: > V čem pa je fora da je uporabnica blokirana (ima 11 samo pozitivnih odzivov) še včeraj sem prejela njene paketke in sva se podogvarjali (negativnih odzivov nima nič!)? danes je pa blokirana.. ? Mogoče se obravnava kot preprodajalka?
2018 09 12
> manilu: > > prodajamaja: > > V čem pa je fora da je uporabnica blokirana (ima 11 samo pozitivnih odzivov) še včeraj sem prejela njene paketke in sva se podogvarjali (negativnih odzivov nima nič!)? danes je pa blokirana.. ? > Mogoče se obravnava kot preprodajalka? ne sploh ne, prijazna mamica ki je prodala nekaj oblačil za otročka. nič nova, rabljena oblačila po nizki ceni. pa sem še kupila pri njej, potem se pa želela pustiti odziv pa vidim da je blokirana.
2018 09 13
> prodajamaja: > > manilu: > > > prodajamaja: > > > V čem pa je fora da je uporabnica blokirana (ima 11 samo pozitivnih odzivov) še včeraj sem prejela njene paketke in sva se podogvarjali (negativnih odzivov nima nič!)? danes je pa blokirana.. ? > > Mogoče se obravnava kot preprodajalka? > ne sploh ne, prijazna mamica ki je prodala nekaj oblačil za otročka. nič nova, rabljena oblačila po nizki ceni. pa sem še kupila pri njej, potem se pa želela pustiti odziv pa vidim da je blokirana. Potem pa nimam pojma...
2018 09 13
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Pozdrav, meni ne deluje noben gumb. Ne morem menjat slik za ogled, ne morem komunicirat z prodajalko, gledam lahko samo osnovne slike in nič drugega. Mogoče jaz ne znam kakšne nove operacije,ali je vse še toliko v izdelavi,da boste to še popravili. Rada bi kupila dve stvari,pa nikakor ne morem odpreti nobenega okna. Hvala lepa,če mi boste odgovorili. Mila Korene
2018 09 21
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Pozdrav, meni ne deluje noben gumb. Ne morem menjat slik za ogled, ne morem komunicirat z prodajalko, gledam lahko samo osnovne slike in nič drugega. Mogoče jaz ne znam kakšne nove operacije,ali je vse še toliko v izdelavi,da boste to še popravili. Rada bi kupila dve stvari,pa nikakor ne morem odpreti nobenega okna. Hvala lepa,če mi boste odgovorili. Mila Korene
2018 09 21
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Pozdrav, meni ne deluje noben gumb. Ne morem menjat slik za ogled, ne morem komunicirat z prodajalko, gledam lahko samo osnovne slike in nič drugega. Mogoče jaz ne znam kakšne nove operacije,ali je vse še toliko v izdelavi,da boste to še popravili. Rada bi kupila dve stvari,pa nikakor ne morem odpreti nobenega okna. Hvala lepa,če mi boste odgovorili. Mila Korene
2018 09 21
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 54