Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Kaj se dogaja? Ne gre ne eno ne drugo: pri izdelku z več slikami ne gre puščica, kar nekaj slik manjka, izdelka ne morem dodati med priljubljene, kliknem želim si, pa se nič ne dogaja?????
2018 09 21
Žal, pri meni NIČ ne funkcionira, ne morem poslati sporočilo, ne morem pogledati artiklov,itd...
2018 09 22
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB Ne naloži slik, ne morem objavit novih oglasov. Slaba tehnična podpora.... Upam, da bo kmalu ustrezno urejeno in podprto.
2018 09 22
Ne da se objavit novega oglasa, ne naloži slik. Slaba tehnična podpora... Na straneh se napisi prekrivajo, povezave so slabe, prevečkrat prihaja do - opsa, nekaj je šlo narobe! Skratka, trenutno skorajda neuporabna spletna stran. Uporabljam brskalnik Crome.
2018 09 22
Pozdravljene. Meni ne dela skoraj nič,ne da se pogovarjat,ker mi čez celo sporočilo kaže naslovno sliko pošiljatelja,ne gre brskat-iskat stvari,ker so slike ena čez drugo.Res trenutno neuporabna stran.
2018 09 23
Pozdravljene, Tudi jaz imam težave s spletno stranjo že nekaj dni, deluje zelo slabo.. Sploh se ne da dodati novega artikla, slik ne naloži, gumb naloži artikel je neodziven. Tudi, ko brskam po tujih oglasih mi prikaže samo naslovno sliko, ostalih ne. Sem mislila najprej, da je nekaj narobe z mojim brskalnikom, ampak očitno je napaka na spletni strani. Sem probala z različnimi brskalniki (safari, firefox) in tudi preko telefona a je vedno enako. Upam, da se težave čimprej odpravijo. Lp
2018 09 23
Pozdravljene Sem še ena izmed mnogih....tudi meni preko mobitela in tabličnega računalnika ne deluje nič ! Ne norem oddati oglasov, ne morem ničesar kupiti, ker se ne da pošiljati sporočil, oglasov se ne da shranjevati, v oglasu si lahko ogledaš le 1 objavljeno sliko, ostalih ni možno odpreti...in še marsikaj bi se našlo . Tako stanje traja že nekaj dni :( Tudi jaz upam, da se čimprej odpravijo. Lp
2018 09 23
Meni noče naložiti novih artiklov, nagaja tako na telefonu kot na računalniku. Uporabljam Crome brskalnik in Microsoft os.(Telemach). :s
2018 09 23
Po novem imam težave z izbranim izdelkom: ne odpira slik, razen naslovne in ne morem všečkat. Lp
2018 09 24
Ne dela- ne nalaga artiklov! Vmes malo dela (ko se pokaže stari videz), ko se odpre novi videz, ne dela nič!
2018 09 24
Ma to še, kar vedno nič ne deluje :( Tudi izdelkov se ne da kupiti, ker je nemogoče komunicirati z prodajalkami . Lp
2018 09 25
Pri meni že en teden ne prikaže nobene slike na tej strani, določeni gumbi ne delujejo, ne naloži slik, ... da ne govorim o izgledu strani.
2018 09 25
Ne gre nalagat novih artiklov.
2018 09 25
Zanimivo, jaz pa lahko objavljam nove artikle in nalagam slike (na računalniku - Firefox) + npr. pišem sporočila. Nisem pa nič preizkušala na telefonu zadnje dni. To je verjetno odvisno od brskalnika.
2018 09 25
Meni nič ne dela, ne morem poslat sporočil za izdelke, ki me zanimajo, ne morem dat izdelkov med priljubnene, novih artiklov pa nisem nalagala tako da to ne vem :)
2018 09 25
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 54