Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[Nov design] Ni možno izbrisati izdelka oz. označiti kot prodano

meni prav tako ne dela nič, ne brisanje ne dodajanje izdelkov, uporabila sem že milijon brskalnikov tudi na telefonu ne dela... kaj naj naridm?
2016 06 25
ne morem prodati artikla saj mi ne dovoli nobene oznake pri materijalu in oznaki me ne spusti naprej:( karkoli vnesem se mi obarva rdeče ,brez pa me ne spusti....hvala:)
2016 08 24
jaz tudi ne morem izbrisat artiklov oz.narediti spremembo...uporabljam crome,mozzila
2016 10 10
Zdravo, tudi meni se je pojavila tezava. Ne morem izbrisati zadnje dodanih artiklov. Ne glede na to ali probavam preko telefona ali racunalnika. Pa tudi preko vseh brskalnikov ostaja enako.
2018 01 19
Vse deluje pri meni..uporabljam brskalnik Crome in računalnik
2018 07 11
Meni noče naložiti novih artiklov, nagaja tako na telefonu kot na računalniku. Uporabljam Crome brskalnik in Microsoft os.(Telemach).
2018 09 23
Ma tudi danes še kar nič ne deluje.....to traja že nekaj dni. Včeraj se je vmes uredilo za cca. 1 urico, toliko da sem oddala oglase...potem pa spet isto naprej....nič ne moreš :( Lp
2018 09 24
Ne gre nalagat.
2018 09 28
Tudi jaz imam težave, uporabljam chrome in safari. Ne morem pa uporabnicam pisati s klikom na gumb "želim si"... prav tako ne morem označiti prodanih artiklov
2018 09 30
Tudi jaz imam težave - ne morem naložiti novih stvari, ne morem stisniti gumb ''želim si'' ali dodati med priljubljene in ne morem gledati 2.3, slike artikla (vidim samo osnovno).
2018 10 01
ne morem nalagati novih artiklov.niti na telefonu niti na racunalniku.traja že skoraj ves mesec...vidim lahko samo prvo sliko artikla ostalih ne morem pogledati...
2018 10 02
nekaj mi je pa uspelo...
2018 10 02
ne gre nalagat
2018 10 03
> AdminSI: > Živjo dekleta, > sem dobila nekaj feedbackov, da se pri nekaterih ne da izbrisati izdelkov, označiti kot prodano in/ali odpirati nove teme. > Prosim vas, da se mi javite v to temo tiste, za katere to velja. Zraven pa prosim še napišite, kateri brskalnik uporabljate (Crome, Mozzila, Safari ...) in operacijski sistem (Microsoft, Linux, OSX) ter če vam to nagaja na telefonu ali računalniku - tako bomo zadevo najhitreje rešili. > Če imate kakšen drug problem, se mi javite v ZS, NE pišite tukaj. > Lp, AdminMB Prosim ce lahko izbrisete moj profil
2018 10 05
Pozdravljena, tudi meni ne deluje brisanje artiklov. Telefon: op. sistem IOS, Chrome brskalnik, računalnik: op. sistem Microsoft, Chrome brskalnik. Prosim za ureditev. Hvala. Lp sania86
2019 03 27