Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Šport in prehrana /

Ste že poskusile Taebo aerobiko??

Meni ni všeč.. pa niti malo... nič sene spotiš, nič resnega ne delaš za zadnjico.. nevem.. tnz je zeelooo bolj intenziven... A sem vedno mislila da je taebo ki boksaš in skačeš bolj naporen.. pa ni.. no vsaj pri moji učiteljici... ... zato me zanima ali je katera ze poskusila... in kaj pravi.. kako ga primerjate z zumbo, tnz, intervalnim...??? no lepo prosim za kakšno mnenje;)))
2013 05 27
Treniram taebo :) je zelo ucinkovit, poisci novo trenerko ;)
2013 05 27
Intervalni je zakon! [:nasmeh]
2013 05 27
Alekssa... ampak ti treniraš borilno veščino ane??? to pa ni isto kot aerobika po moje.. verjamem da je full intenzivno.... Ja... intervalni je dobesedno krut... parkrat smo ga imele.. in itak nisem zdržala celo uro..:P
2013 05 27
Ampak kuri pa kuri [:smeh]
2013 05 27
Borilna vescina ni taebo, ampak tajski boks, ce si mogoce zamesala nniss86. To sta pa dve cist razlicni stvari ki ju ne mores primerjat :)
2013 05 28
nene TAEBO in THAIBOX sta dve razlicni stvari :) treniram pa oboje. najprej sem trenirala THAIBOX ampak zaradi poskodbe ne smem. za postavo pa treniram TAEBO in je zelo ucinkovit
2013 05 28
Sara0000 res sem zamešala [:sramezljiv] hehe potem pa ima alekssa prav, je moja trenerka bol na izi vzela ta taebo... kr men je čisto brezveze.... a pri tnzju in intervalnem pa umiram....:P verjetno se mora še ulaufat... saj vedno ko nas vpraša kaj bi imele nikoli nismo za taebo [:jezik] pa sam boksate v prazno.. in brcate al tud kaj skačete, pa kaj razkorakov delate.. kaj več info o vadbi plizzz [:ljubek]
2013 05 29
za ogrevanje tecemo, delamo vojaske vadbe, sklece pocepe. kasneje skacemo boksamo v prazno. kombiniramo skakanje box itd... :)
2013 05 29