Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Uničena mikica

Živio punce :) Mogoče je moja tema malo ˝izvenserijska˝ ampak bom poskusila srečo :) Namreč pred leti mi je fant podaril eno mikico, ki sicer ni nič posebnega ampak je 1. od njega in 2. z motivom meni ljube otroške risanke... Se mi je pa zgodila nesreča namreč, ko sva čistila po stanovanju sem odložila mikico nevede na površino, ki jo je on samo premazal z klorovim čistilom (Domestost če se ne motim) in mi je na rokavu razžrlo barvo :S Mikica je zelene barve in tam je ostal rumen madež oz. razžrta barva. Ima katera idejo kako rešit on sicer ni jezen ampak meni se srce para ob misli da bi dala mikico v smeti - me boste imele za noro ampak meni je noro všeč :D Sem razmišljala, da bi jo prebarvala ampak ne vem kako bi se prijela barva na razžrto mesto? Imaste kakšen predlog? :) Hvala punce :)
2015 11 30
Mislim,da boš morala prebarvati celo mikico,ker bo drugače flekasta.Če prebarvaš celo,pa bo motiv verjetno izginil. Je flek zelo velik? Če je kakšna pikica ali dve,bi jaz poskusila s flomastrom podobne ali iste barve.Mogoče bi šlo.
2015 11 30
Mogoče slikico, da si bomo lažje predstavljale ;-)
2015 11 30
Uf,kar velik je flek ,:(
2015 11 30
> bezdia: > Uf,kar velik je flek ,:( Ja :S grozno mi je ...
2015 12 01
Super ideja!!!!! Bravo
2015 12 01