Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Punce, ki pišete za menjavo, kaj vam je???

Zadnje dva mesca se mi konstantno dogaja, da kšna (ona prva!) piše za menjavo, pogledam butik njej, javim za kaj lahko menjava - in - ona ne odpiše več. WTF? Kaj pol sploh pišete, če nimate resnega namena menjavat???? Kok mi pa to živc dvigne, res... :) No...zanima me samo, zakaj je temu tako pa če še keri punci to dogaja... Lp
2016 01 16
Mene moti bolj to, da imaš lepo napisano na prvem mestu, da ne menjaš, pa dobivaš sporočila o menjavi.... Potem so pa še cvetke, ki.... se kao zanima za artikel....če ga lahko vidi... ja lahko, povej kje, kdaj..... in ponikne. Sicer ne vem kaj bi rada s tem dosegla? WTF a je slika predobra, pa mi ne verjameš? Ampak ok, jaz pravim: 100 ljudi - 100 čudi - 200 sisa.... vržem preko rame in grem dalje. :D lp L
2016 01 16
Mene bol jezijo tiste, ki imajo navedene v opisu, da ne menjujejo, Pa vseeno dobim sporočilo za menjavo.. Lidija_1 predvidevam, da se ti zato dogaja, da ti punce vseeno pišejo. :) Pa vsaj dogaja se kaj, ne vem zakaj je to vzrok za jezo :D
2016 01 17
Mene bol jezijo tiste, ki imajo navedene v opisu, da ne menjujejo, Pa vseeno dobim sporočilo za menjavo.. Lidija_1 predvidevam, da se ti zato dogaja, da ti punce vseeno pišejo. :) Pa vsaj dogaja se kaj, ne vem zakaj je to vzrok za jezo :D
2016 01 17
Meni je tudi ta grda, da ima napisano NE MENJAM, potem pa meni piše za menjavo. Ni fer igra! :) Mavrica3000 tudi meni se dogajajo take cvetke. Tako pri menjavah kot nakupih. Možnost je, da si pač ženšče premisli in nima tok hrbtenice, da bi javla ali pa preprosto pozabi. Na izi si ga treba vzet in ne pričakovat preveč ;)
2016 01 17
Uffff.... sedaj ste se pa spravile name..... :") Kdo pravi, da sem jezna? Napisala sem, da me to moti - kar je pa velika razlika. Ok... ne nameravam pisat cele doktorske dizertacije.... ampak naj vama Katja22 in cveta26 odgovorim kar se da prijazno: motijo me tiste, ki me 3x vprašajo enako, kljub temu da so že prvič dobile odgovor NE. Kar se pa mene tiče.... Ne, drage moje, jaz NE menjam, niti ne sprašujem po menjavah. Tudi če ima dekle napisano, da menja, jo vprašam za ceno - seveda le, če me artikel zanima. Zato pa obstaja možnost ZS, kjer se lahko vse pogovoriš. Ja, so dekleta, ki imajo stvari označene za menjavo in z njimi poslujem - ampak jih KUPIM. Z "mački v žaklju" se pa ne igram...tako si sama ne dopustim možnosti za jezo. :D Pa lep pozdrav L
2016 01 18
Nismo se spravile nate haha :D Samo omenim, da velikokrat za menjavo pišejo takšne punce, ki imajo napisane da ne menjujejo. In ja, zarad tega razloga včasih tudi jaz napišem za menjavo kateri, ki ima napisano da ne menja, ker več ne vem katera res ne menja :D Če te trikrat vprašajo ene in iste punce.. mogoče pozabijo ime, kateri punci so pisale :D Mislim ne vem, ampak meni se je že zgodilo in itak sem sodelovala z ogromno puncami in se res ne spomnim imena, razen tistih s katerimi sem sodelovala večkrat.. se zgodi :) Če ne pa sporočila takih punc ignoriraj :D
2016 01 18
:D :D :D Možno, ja....sploh če brskaš z mobitelom, ane.. Sicer sem pa že v prvem postu napisala "100 ljudi - 100 čudi - 200 sisa.... vržem preko rame in grem dalje." :) :) :)
2016 01 18
Dan danes lahko pričakuješ že vse :D
2016 01 19