Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

stare butikarice, kaj si mislite o butiku danes?

hojla, že en leeep čas nisem odprla nobene zanimive teme, sem se pa zalotila, da - sploh odkar je butik prenovljen - ne zahajam prav pogosto gor. In razmišljam, zakaj. Na butiku prodajam in kupujem že od vsega začetka - veliko, res veliko totalno pozitivnih izkušenj sem imela, pa nekaj tudi slabih, ampak na slednje pozabiš. Prvo leto, dve, je bilo sploh luštno "viset" tu gori in spoznavati punce iz vseh krajev Slovenije in še dlje, in se pomenkovati o vsem možnem. Pogovarjale smo se tudi o precej osebnih rečeh (na forumih in privat) - torej daleč od tega, da smo samo prodajale in kupovale. Bilo nas je veliko manj in se mi zdi, da smo se nekako počutile kot ena skupnost - virtualna, sicer, pa vendar skupnost.... Nekako pogrešam tiste čase in več iskrenosti ter neposredne, prijazne komunikacije. Pogrešam tudi egalitarnost, brez sistema plačil in nagrajevanj in posledično večje "izpostavljenosti" artiklov in oseb. Morda sem zato veliko manj tu, kot sem bila pred leti. Tudi stari izgled mi je bil nekako bolj pri srcu, bolj enostaven, oseben, neposreden se mi je zdel. No, da ne bom jokcala za starimi časi. Butik je še vedno fajn in še vedno ga z veseljem uporabljam, ker vedno najdem kaj zase, ker ne želim podpirati korporacij in ker velikokrat naletim na kakšno res fajn punco in se pozdravim s "ta starimi mačkami". Torej, lepo vas pozdravljam in upam, da ste dobro, vsaka od vas. Me pa zanima, kaj si ve mislite o butiku "prej" (pred leti) in "zdaj". Lep konec aprila (uuups, po vremenu sodeč decembra) dan želim vsem
2016 04 27
Hej, se čisti strinjam s tabo :) butik je izgubil svojo dušo, včasih je bilo polno oblačil po razumnih cenah, ker ni šlo zgolj za dobiček, sedaj pa je vedno več prodaje po nenormalnih cenah in punce vidijo samo zaslužek. Komunikacija je postala čista formalnost, seveda se pa še najdejo svetle izjeme zaradi katerih je butik čudovit :) Sama sem tudi manj na butiku kot sem bila prej... Ampak še vedno z veseljem kupujem in menjujem tukaj saj najdem prekrasna oblačila in spoznavam čudovite punce iz vseh krajev Slovenije :)
2016 05 01
Oj. Tudi sama sem na tej strani nabavila kar nekaj stvari, vendar so sčasoma cene postale primerljive s tistimi v trgovinah, vsaj v času večjih popustov. Punce so postale "pohlepne". :/ Za rabljene stvari postavljajo včasih previsoke cene, dodaj še poštnino, pa smo skoraj na istem kot v trgovini. Saj se še najde kaj, vendar sem pri zadnjih nabavah imela kar nekaj smole, zato je navdušenje malo splahnelo. Vseeno pa še pokukam, da vidim kaj se dogaja ;) in upam na čimveč popustov :P
2016 05 05
Oj. Sama sem tudi precej časa preživela na butiku in kar precej menjav imam za seboj. Velika večina je ena sama pozitivna izkušnja. Trenutno stanje je pa katastrofalno. Način komunikacije, vse se samo in SAMO prodaja, menjava je samo fosilna redkost. Škoda, sem imela upe za to spletno stran....ali pa tiste, katere res znamo sodelovat in nam je komunikacije preko butika zgolj občasni "financer" kakšne kave pač ne znamo priti v ospredje. Škoda!! p.s.: vabljene v moj butik, sporočite, če najdete kaj zase. :)
2017 01 10
Mislim, da butik trenutno deluje samo pri prodaji ponaredkov. Moram reči, da se mi je že tolikokrat zgodilo, da vse dodatno razložiš, poslikaš in izmeriš, na koncu pa niti ne dobiš odgovora. Da o kakšnih izdelkih niti ne izgubljam besed :) Jaz zdaj večina oblek kar podarim, so jih punce vsaj vesele. Raje to, kot da se tukaj ukvarjam 5 dni za 10 eur pa še potem so komentarji :)
2017 01 10
hahahahah, o ja. To mi je pa znano. Poslikaš, izmeriš in v zameno dobiš tišino :D Škoda, da se sistem sodelovanja tako obrača :S
2017 01 11
Ravno včeraj sem razmišljala,da je butikec postal grozno odbijajoč.. res.. ni več to to.. groza...
2017 01 24
Glede na to, da je moj stari profil miss11 blokiran (zaradi unikatnih izdelkov, ki jih je na butiku mali milion), sem zelo nezadovoljna in brez komentarja. Trenutno pregovarjam z ga. Admin da me odblokira. Na butiku nisem zadnje leto bila nekaj aktivna, zato me je blokada še toliko bolj presenetila, saj nisem nalagala novih aktiklov - moji artikli so gor od leta 2013 in šele zdej to ni v skladu z pravili :( Včasih je bilo čisto drugače, sproščeno, vedlo se je kaj je dovoljeno in kaj ne. Butik so že številne zapustile in sem tudi jz z eno nogo na tej poti, ker se mi na nov profiil ne da nalagat spet izdelkov.
2017 02 01