Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Naročanje prek internetnih trgovin /

Pozor nepostene prodajalke

Pozdravljene, nastiji debevec, stari trg 17, mokronog sem nakazala 13 eur. Ze skoraj 9 dni se ni vpisala! Majice pa mi po dveh tednih se vedno ni uspela poslati po posti oziroma mi vrniti denar. Bodite previdne, meni je ukradla denar...nik tukaj:nastijad
2016 08 16
Ko bom jaz kupovala od, katere bom prvo preverila če ona tam živi ali pa njeni starši ko bo pa prva zajebala nema veze gdo je pa koga ima doma,, potem bo pa spoznala, pravo osebo v življenju, ker tukaj gor so tudi punce ki imajo po 170 odzivov pa so nepoštene, vidim ko pogledam odzive,.DA si pa šla nakazat denar jebiga,si pa glupa v trgovini imajo, use kopuj po povzetju če te zajebe, jo poiščeš in jo urediš vedno pa preveri naslov in kako dovgo tam živijo to ni, noben postopek že sosedje ti lahko povejo
2017 03 17
EVO SE ENA! MICHEL75!!! PREVARANTKA,LAZNIVKA!POSLALA SEM DENAR V KOVERTE PRIPOROČENO!REKLA DA DOBILA!POTEM NI IZDELKA NI DENARJS!KO PISALA VRNETE MOJ DENAR PROSIM!MUZ NJEN PREVARANT TUDI ZACEL GROZIT!BOG STO POSTO BO TAKI LJUDJE KAZNOVAL!!!TUDI CEZ 10-20LET PRIDE KAZENJ!
2017 07 05
> Lanalika: > EVO SE ENA! > MICHEL75!!! > PREVARANTKA,LAZNIVKA!POSLALA SEM DENAR V KOVERTE PRIPOROČENO!REKLA DA DOBILA!POTEM NI IZDELKA NI DENARJS!KO PISALA VRNETE MOJ DENAR PROSIM!MUZ NJEN PREVARANT TUDI ZACEL GROZIT!BOG STO POSTO BO TAKI LJUDJE KAZNOVAL!!!TUDI CEZ 10-20LET PRIDE KAZENJ! Sem
2017 07 13