Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Ogoljufana

Verjetno nim edina, ki se sooca z omenjenim problemom in je zaradi tega res slane volje. Kaj ti kot kupcu sploh preostane, ce si posteno placal za zeljen artikel, katerega pa nisi dobil, prodajalka pa ni vec dosegljiva. Znesek je pod 20eur. A se splaca zapravljat cas s prijavo na ustrezen organ (policijsko postajo) ali se mi bodo samo smejali in rekli, da je primer nedokazljiv? Gre se za princip!
2013 06 05
Zalepi njen link!
2013 06 05
prosim tudi js če prilepiš link da vemo ostale za kero se gre
2013 06 05
probaj prit nazaj v stik z njo .. kar pa se teh organov tiče.. pa nikol neveš kaj ti bodo rekli. Lahko ti rečejo, da smo sami odgovorni za te spletne zadeve.. to se je tudi meni že zgodilo. Naročim zadevo oz kupim pol pa je niti ne dobim. GROZNO . pa naj bo samo 5 al pa 10 €.. to je že nek dnar ;)
2013 06 05
ni važen znesek - PRIJAVI !! če ne drugega bo 2 leti imela zaznamek na policiji !! verjemi ali ne tudi za 5, 10 € so šle že določene osebe na policijo in naredile prijavo ( eno osebno poznam ) in se strinjam z njo, ker je na ta način ugotovila, da ima ta gospodična srednjih let že kartoteko na policiji zaradi več goljufij !! pa definitivno objavi katera je, da še ostale vemo !!
2013 06 05
kar prilepi link. take punce mi gredo grozno na živce! jaz sem bila ogoljufana na tej strani enkrat za 23 in enkrat za 35€ [:zafurstriran]
2013 06 05
moveeeeee bitch get out the way !! prijavi [:zafurstriran]
2013 06 05
Ena nepostena gospodicna je tale ajla123 (slo se jeza 10eur), za drugo bom pa pocakala se kak dan, ker sem nakazilo izvrsila vceraj, sem pa sedaj preverila njen butik in presenetljivo nima vec nobenega artikla. Dopuscam moznost, da je kaj z MB narobe in zato je nocem obtozit po krivem, upam da razumete. V koklikor se izkaze nasprotno, prilimam tudi njeno ime. Torej policaji sprejmejo prijavo tudi za taksne nizke zneske? Edini dokaz, ki ga imam, da sem znesek nakazala, je izpis iz klika. Je to dovolj za prijavo?
2013 06 05
Ajla123 nima vec dostopnega profila. Gre se pa za RH iz Radovljice, ce bo katera kaj poslovala in bo uporabila nov nick.
2013 06 05
vsak dokaz je neki vreden ! :))
2013 06 05
Kriza kaj se dogaja, na srečo me še niso ogoljufali... Kako lahko te osebe, ki folk okol prenašajo sploh mirno spijo? Sej nobena nima denarja da ga meče skozi okno, pa ni važno ali je 5 evrov ali 50. In tukaj gre res za proč vržen denar... [:zalosten] Javna objava imena in priimka bi pomoje bila kar na mestu, da se druge opozori.
2013 06 05
Slabo mi je ko vidim kako se delajo norca [:zafurstriran]
2013 06 05
To so ljudje brez osnovne kulture in po moje bi se kih starsi, ce bi vedeli kaj pocno, sramovali. Pokvarjenci in saj veste...what goes around, comes around, slej ali prej, na tak ali drugacen nacin. Ce je se kaksna punca tu gori, ki je oddala prijavo ma PP, naj se prosim oglasi. Jaz pa se bom pri PP tudi pozanimala kaj lahko storim. Najrajsi bi videla, da ji uradne osebe sredi belega dne potrkajo na vrata. Takoj odmislim izgubljen denar, samo da bi se goljufivke malo zamislila im ustrasile. Vsako dejanje, ima svoje posledice.
2013 06 05
Meni na zasebca piši. če ne želiš izpostavljati imena na forumu [:sramezljiv] Zdajle sem na srečo hitro videla!
2013 06 05
groza je, isto se je zgodilo nam z veleznano Katjo Velepič [:smeh] sam da se je šlo za kr precej denarja :)
2013 06 05
1 2