Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Barvanje las..pomoc rabim!!!!

Zivjo punce! Imam vprasanje...se je katera od vas barvala iz crne na rjavo doma??? A ji ne uspelo v 1. Samo iz barvo al je lej belila uporabila?? Kaj pa pri frizerju??? Mogoce ve katera koliko bi me pri frizerju to stalo in kako unici lase??:) Hvala:)
2016 10 22
Js sm se barvala iz črne na rdečo in je barva fajn prijela. Barvala sem se pa sama.
2016 10 24
Po moje da bi najboljse blo da si najprej pobarvas z barvo, ki ti posvetli do 10 odtenkov, mislim da je loreal in dobis v dmu. Potem pa si pobarvas se z rjavo. Ker ce bos barvala kar na crne lase ti bo cisto malo posvetlilo oz skoraj nic in ne bo ravno vidna razlika.:) Lp
2016 10 31
Jaz sem se, ampak pri meni je trajalo sto let, da sem se znebila črne barve :D Pogosto barvanje in postopoma svetlejša barva. Sem si pa enkrat tudi pobelila lase pri frizerju, pa jih zelo uniči pa npr sama nimam prav tankih las. Tega ti zares ne priporočam, če želiš imeti lase, ki zgledajo zdravi. Po peroksidu meni ni nič pomagalo razen škarij. :) :) @miichy, mogoče najdeš to barvo na spletu?
2016 11 02
Jaz sem se, imam goste lase. prej sem imela popolnoma črne, kupila sem schwarzkopf belilo, ki ti spremeni odtenek las do 8 odtenkov. kupila sem dve škatli, nato pa sem postala oranžna kot piščanec. kmalu grem kupit še rjavo, in upam, da bom rjava :)
2016 11 18
Jaz sem se, imam goste lase. prej sem imela popolnoma črne, kupila sem schwarzkopf belilo, ki ti spremeni odtenek las do 8 odtenkov. kupila sem dve škatli, nato pa sem postala oranžna kot piščanec. kmalu grem kupit še rjavo, in upam, da bom rjava :)
2016 11 18