Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Je že katera mešala policijo zraven, če je bila okradena na tej strani?

Torej, na obljubljen denar čakam že slabe tri mesece od ene cvetke, jaz sem seveda njej že poslala artikel, moje potrpljenje pa je minilo. Bi šla do nje domov vendar je kar precej daleč... Me zanima kako je, če zraven vmešam policijo? Bolj kot za denar se mi gre za to, da se punca nauči , da krasti ni preveč lepo :)
pred 28 dnevi, 14:07
policaji ti bodo rekli da so to čisto premajhni zneski :)
pred 28 dnevi, 18:34
jaz sem bila ukradena za 120€ ,sem šla prijavit na policijo, ampak še vedno noče dati denarja, sedaj gre na državno tožilstvo
pred 28 dnevi, 21:13
No dobro da vem potem, da se lahko kar tako krade če se ti zazdi :D
pred 28 dnevi, 11:13
Jaz sem bila okradena za 45 €, šla na policijo podala prijavo in zahtevala da gre naprej na sodni postopek. Punca mi je v roku 2 tednov nakazala denar pod pogojem da prekličem prijavo in da sva zadeve rešili. Policisti so lepo in hitro ukrepali, tako da tudi do denarja sem prišla. Je pa potrebno podati slike o čem se gre, dokazilo o transakciji ( denar), ter vse podatke o osebi. Upam da rešiš. LP
pred 26 dnevi, 21:25
> aidaa**: > Jaz sem bila okradena za 45 €, šla na policijo podala prijavo in zahtevala da gre naprej na sodni postopek. Punca mi je v roku 2 tednov nakazala denar pod pogojem da prekličem prijavo in da sva zadeve rešili. Policisti so lepo in hitro ukrepali, tako da tudi do denarja sem prišla. Je pa potrebno podati slike o čem se gre, dokazilo o transakciji ( denar), ter vse podatke o osebi. Upam da rešiš. LP Hvala :")
pred 24 dnevi, 18:10