Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Vprašanje- IPHONE ! :D

Zanima me če je katera že naročila polnilec za iphone preko ebaya ? kake so kaj izkušnje ? je res da je razlika med orginalom in tem kaj kupiš preko spleta takšna razlika ? moj namreč bo šel v ''maloro'' in mislim da še je čas da naročim novega .. ima katera izkušnje? jaz sem slišala da bi naj s tem prišlo do kvarjenja baterije, sicer moja baterija že zdaj ne zdrži niti 24 ur ..
2017 01 08
Jaz imam že skoraj 4 leta samo iz ebaya polnilce, pa ne opazim neke razlike med original in fejk :) sicer če se ne paziš, grejo hitro po gobe, ampak zaradi 1€ se ne sekiram ravno. Nikoli nisem imela nobenih problemov z kvarjenjem baterije zaradi polnilca.
2017 01 08
Saj zato ravno ker so hitro za vstran bi raje kupila preko ebaya da mi ni skoda tistih par € ! Hvala !:)
2017 01 09
Original polnilec pride bele matirane barve, fejk je bolj svetlece bele barve, iphone lahko unicis z polnjenjem z fejk polnilcem , ne priporocam!! Raje kupi rabljenega se bolj splaca kot pa da unicis telefon..
2017 01 09
A poznaš koga osebno ki so uničli telefon z fejk polnilcem?? Ker to so malo neumesne trditve, če si to samo nekje "slišala" :) veliko ljudi ki jih poznam, že par let uporabljajo neoriginal polnilce, pa nikoli niso imeli problemov :)
2017 01 09
jaz imam original in fejk polnilce ter tudi powerbank. Razlika je samo v hitrosti polnjena, zdi se mi da original napolni hitreje. So pa tudi zdaj neki super fast chargerji, samo ne vem, če za iphone :)
2017 01 09
Povem iz lastne izkusnje je bil moj kuplen prav tako preko ebaya in sicer fejk polnilec
2017 01 09
Fejk polnilec sem lupila 3x in ga ne mislim vec,ker noben mi ni delal prav dolgo,se ne splaca.
2017 01 14
Hvala za odgovore ! :D sem naročila fejk polnilec in da vidim :) itak je cena zelo mala .. če mi bo ''sumljiv'' ga pač nebom uporabljala :) itak pa že tudi telefon sam po sebi začel pešat v delovanju .. no pa še to .. v povprečju kako dolgo bi naj zdržal telefon da je uporaben ? ker moj še ni star 4 leta in že vidim da se nekaj dogaja z njim ...
2017 01 17
Mislim, da ti je kar dolgo zdržal :) jaz imam šestko skoraj 2 leti pa si že nekaj izmišljuje :D
2017 01 17
Zgleda da res nima dolge življenske dobe :)
2017 01 20
Jaz sem enkrat imela polnilec z ebaya pa sem dala telefon polnit in je polnilec eksplodiral in se potem vec telefon ni polnil sem k sreci se imela pod garancijo pa niso gor prisli da je bila moja krivda hh nikol vec polnilca z ebaya pa dosti ljudi ki se spoznajo na telefone in to so mi odsvetovali te polnilce poceni :)
2017 01 22
hm .. no za to pa še nisem slišala :P zanimivo :D no zdaj sem naročila, pa da vidim kaj dobim :D po orginal polnilec še vedno lahko grem :))
2017 01 23