Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Bombažne kratke tunike poletne in majčke NUJNO IŠČEM

Ki se lahko nosijo tudi brez pajkic spodaj, kot oblekce pač Barve čimbolj simpl, najraje vidim tudi da so take za vsakdan, ne svečane ali bleščeče,... bombaž-elastan oblekca pač, da pride oprijeto in nad koleni (do sredine stegen nekje) zgoraj NUJNO ali naramnice širše ali kratek rokav. Velikost 38 Iščem tudi enobarvne majčke s špageti naramnicami, rdeče, bele, črne, zelene,... brez potiskov! Material elastičen, da se oprime telesa Velikost S-M
2017 02 07
Imam belo tuniko, kratek rokav, spredaj večja slika, dolžine čez rit, št. 38. Za več info/slikco se mi oglasi. Lp.
2017 03 09
> Brinetqa: > Ki se lahko nosijo tudi brez pajkic spodaj, kot oblekce pač > Barve čimbolj simpl, najraje vidim tudi da so take za vsakdan, ne svečane ali bleščeče,... bombaž-elastan oblekca pač, da pride oprijeto in nad koleni (do sredine stegen nekje) zgoraj NUJNO ali naramnice širše ali kratek rokav. > Velikost 38 > Iščem tudi enobarvne majčke s špageti naramnicami, rdeče, bele, črne, zelene,... brez potiskov! > Material elastičen, da se oprime telesa > Velikost S-M Poglejte moje oglase imam veliko tunik(novih)
2017 06 08
poglej k meni imam dosti tega:)
2017 07 12
Pokukaj k meni! :)
2017 07 15