Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

ADMIN - neaktivne uporabnice

Nevem ali tema že obstaja. Ampak prosim vas, neaktivne uporabnice brišite. Take ko že 3mesece niso bile na profilu nimajo kaj bit gor. Malo me jezi tudi to, da bi rada kakšno stvar kupila, potem pa ni odgovora. Ne rečem, če bi bila stvar prodana,ampak ni! :/ Lep dan vsem
2017 03 10
Je bilo že pri pri parih uporabnicah tak, da si se zanimal za artikel in ga hotel kupit, odgovora pa ni in ni bilo kljub vedno vnovičnim vpisom; pa napišeš še kako sporočilo al 2, če je slučajno uporabnica tvojega prvega spregledala in potem naprej ista zgodba; pa včasih napišeš, da boš dal negativni odziv zaradi neodgovora in potem ti na1x odgovorijo; pa kaj je fora?? Včasih pa še je kakšna jezna, ker ji kao težiš => ja pa zakaj maš potem artikle objavljene za prodajo, če jih ne misliš prodat in odgovarjat? Ena mi pa še potem napiše negativni odziv, da sem ji kao gnjavla, jaz sem pa samo želela artikel. C c c; take bi tud lahko ble opozorjene
2017 03 11
Se strinjam z V333nus. Edino vprašanje bi bilo po kolikem času neaktivnosti je smiselno brisanje uporabnice... Podobno bi veljalo za blokirane uporabnice... Ne vem a se jih kaj briše ali ne. Pred časom vem, da sem večkrat v iskalniku našla artikle blokiranih uporabnic, artikle, ki dejansko niso več naprodaj oz, jih mogoče ne bi želel kupiti :") Ne vem ali obstajajo trenutno kakšna pravila glede tega. Glede tega adminka ve kaj več...
2017 03 11
Hm... Jaz pa se s tem ne strinjam. Najprej se moramo vprašati zakaj nekatere punce niso dosegljive. Jaz sem nekaj časa nazaj, ko mi je naša predraga adminka onemogočila pisanja in komentiranja tem na prvotnem profilu čisto obupala nad butikom, saj so mi punce ponavadi pisala ko sem dodala kak nov artikel oz objavila promocijsko temo katera je sedaj taaaaako strogo prepovedana vendar ključnega pomena za prodajo saj sem s tem v poplavi artiklov opozorila nase. Nekoč si vsaj na ta način ko si kliknil na promocijsko temo vedel, da ima prodajalka interes. Marsikatera nekoč zelo aktivna in popularna punca tukaj gor je že zdavnaj obupala nad butikom. In prav zato se nekatere punce več ne vpisujejo prav pogosto ker prodaja stoji. Ampak naj bo. Sistem na MB je čist zgrešen saj se že 4 leta temelji k butastim pravilom namesto k izboljšavam in zadovoljstvu uporabnic.
2017 03 15
Nekatere aktivne uporabnice pa so tako zelo aktivne,da manipulirajo z ocenami oz.točkami in sami sebi jih nabijajo. Le kako to delajo?Izgleda,da je to dovoljeno in bi še jaz to sprobala x-)
2017 03 16
> V333nus: > Nevem ali tema že obstaja. Ampak prosim vas, neaktivne uporabnice brišite. Take ko že 3mesece niso bile na profilu nimajo kaj bit gor. > Malo me jezi tudi to, da bi rada kakšno stvar kupila, potem pa ni odgovora. Ne rečem, če bi bila stvar prodana,ampak ni! :/ > Lep dan vsem Ravno to sem želela napisat.....se "zaljubiš" v eno stvar....potem pa kr ni in ni odgovora.... za več uporabnic :(
2017 07 26