Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

pomoc nujno

pozdravljeni imam en problem in ne vem kaj storiti prosim pomagajte mi..pred enim mesecem se uporabnici placala 25 evrov za artikel rekla mi je da je poslala..po 7 dneh mi rece da je artikel bil poslan nazaj in da ga poslje se enkrat..po 30 dneh artika se vedno ni..rekla sem naj mi poslje potrdilo da je poslala..rekla je da bo..a potrdila ze 5 dni ni pise pa da je vsak dan prijavljena..pisem ji vsak dan vendar ni odgovora..objaula pa nove artike in tudi v odzivih sem videla da je neka uporabnica dobila svoj paket pred enim dnevom..prosim pomagajte res ne vem kaj narediti
2017 03 23
obrni se ali na njene starše ali pa na policijo.
2017 03 23
> Marmelada: > obrni se ali na njene starše ali pa na policijo. ni treba biti nesramni, dvomim da bi se vi lepo pocutili ce bi se vam to zgodilo.
2017 03 23
sori miška, tebe ta punca že 30 dni nateguje. nisem bila nesramna, samo napisala sem svoje predloge.
2017 03 23
> Marmelada: > sori miška, tebe ta punca že 30 dni nateguje. nisem bila nesramna, samo napisala sem svoje predloge. oprostite sem mislila da je bilo sarkasticno :) njenih starsev ne poznam, policija pa ne vem koliko je zanesljiva
2017 03 23
Ne vem, če smo vse tukaj tako mlade, da bi bilo smiselno klicati starše. :D Najbrž bi bilo dobro, da bi jo izpostavila oz. ji vsaj pustila negativni odziv v opozorilo drugim dekletom.
2017 03 23
pojdi na ta naslov pa bo ,pomoje drugače tega artikla ne boš videla niti od daleč, denar pa ne pobiramo po tleh :o
2017 03 25
Če se jim ne boste pustile in se za svoj denar borile, bo tega čedalje manj. Najdi jo na fejsu...ji piši, povej, da bpš pisala tudi njenim kolegica,, naj si ne dela sramote... Ali pa se zapelji na dom.Pojdi s kakšno prijateljico, še prej pa ji povej in mogoče, bo že to uspel. jaz na tvojem mestu ne bi niti hotela več artiklov, ampak naj ti vrne keš... Ne se jim pustit, pa, če se gre za 1 evro... takim lisicam je treba stopit na prste...ne , na jezik
2017 03 26
hvala vseem za nasvete! rekla je da se je paket izgubil..in da je mislila da sem dobila zato ni odpisovala..rekla sem se eni kupki ki ni dobila artikla naj ji zagrozi..tako da danes sem dobila paket..drzim pesti da bodo vse imele taksno sreco :)
2017 03 30