Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Žalostno za prodajalke

MI kupci bi mogli upoštevati prodajal ke, prodajalke pa nebi upoštevale kupce .Dajte se naučit da se denar nikoli nikomur ne pošilja vnaprej ali je po povzetju, ali pa z odkupnino ne pa metat use v isti koš, povrh tega imam odziv od ženske, ki mi je poslala lakasto torbico in sem samo poštnine plačala 8e in dala, bi 50e za poštnino samo da bi torbico dobila ker torbica, je bila nova in lepa. če pa določene tukaj naročajo brez denarja jaz ne morem pomagat, pri 40 letih se mi pa, res neda tu gor zajebavat da nebi nekaj plačala kar naročim.Kaj pol prodajate če ne mislite pošiljat
2017 05 16
Taksnih kot si ti je zeelo malo..tudi sama imam podobne izkusnje,da narocijo in potem ne dvignejo paketa..paket stoji na posti 15 dni plus tega,da mores se placat,da ga dobis nazaj..naredi ti stroskov okoli 15e in zato se taksnemu posiljanju vse izogibamo..☺
2017 05 16
Meni so do zdaj še vse dale denar vnaprej pa še nobena ni bila razočarana. Sem bila pa zato jaz, ko sem ENKRAT izjemoma poslala po povzetju in paket ni bil prevzet.
2017 05 16
Jaz sem naučena da ne pošiljam vnaprej ker berem iz forumov dosti, smo ljudje ko nekaj rečemo se tega držimo
2017 05 16
Zalostno je za kupce ki ne prevzemajo robe tako da zal ... Na koncu smo vsi na tem ,ko hocem kaj kupiti moram vnaprej nakazati. En red pac more bit.
2017 05 16
potem je bolše da kupke kopujemo v trgovinah ker če si pogledaste po internetu čevlje oblačila kozmetiko karkoli je ceneje kot pA TUKAJ GORIH in to dosti ceneje pa še tam je novo če ti ne ugaja še lahko vrneš nekje tudi poštnine nimajo, zato kupke predlagam kupujte po spletnih straneh ker je res ceneje kot pa tukaj malo se zavzamite in brskajte ali pa primer točeni parfumi 100 militrov stane 23 e pa je original,
2017 05 16
saj vas noben ne sili v nakup,kupis pac tam kjer ti je vsec :)
2017 05 17
SEVEDA PA ČE MI JE NEKAJ USEŠ POTEM SE NAJ POŠLJE KUPCI IMAJO VEDNO PREDNPOSTTT
2017 05 17
zgleda da bom mogla prodajalkam metat negativne komentarje zakaj pol prodajate če ne pošiljate
2017 05 17
Vsaka prodajalka se lahko sama odloči, kako želi poslovati in če se s kupko ne moreta dogovoriti, da bi ustrezalo obema, se artikel pač ne proda. Tudi sama ne pošiljam po povzetju in ni bilo še nikoli nobenih problemov. :)
2017 05 17
no še moj komentar ,mislim da butik ni več to kar je bil ,saj so cene takšnje kot v trgovini,punce pa vsebolj nepoštene :,'(
2017 05 17
BRAVO PIKA POŠTENO POVEDANO OD ŽENSKE KI IMA KAR NEKAJ ODZIVOV SVAKA TI ČAST
2017 05 17
TISTI KO SE BOM JAVILA ČE BO PRODALA OK ČE NEBO NAJ JI STOJI SEM PA POŠTENA KAR REČEM DRŽI ZA OSTALE ME PA NE BRIGA
2017 05 17
![](http://si.img.kominoi.net/si/images/message/7bf0b3c8c0e622d181c991d98e7157f6.jpg) NO KATERA BI ZA TOLE TORBICO DALA 15E IN 5E POŠTNINE NOBENA JAZ SEM JI PONUDILA PA JE BILA BREZOBRAZNA TRGOVKA IN ME NJENI ODZIVI NE GANEJO ČE BI JO IMELA BI JO POSLALA A JE TAKO
2017 05 17
Moram reči, da se ne strinjam z vami. Ne vem, zakaj vas tako moti, če želijo dekleta nakazilo vnaprej. Saj lahko po njenih odzivih presodite, če je poštena ali ni. In glede na to, da imate vi samo dva odziva, kljub temu, da sta pozitivna, vam tudi sama ne bi poslala paketa s plačilom po povzetju. Pa ni to nič osebnega, lahko da bi vi takoj plačali paket. Ampak slabe izkušnje naredijo svoje. Glede na to, da vas moti, kako nekatere nabijajo cene - Zakaj vas potem ne moti, koliko več plačate pošti, če gre za plačilo po povzetju?
2017 05 18
1 2 Naslednja