Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Vprašanje za punce ki podaljšujejo nohte

Oila drage damice. Mene zanima, koliko se finančno splača podaljševati nohte in ali je potrebna pravna oseba (kolikor je meni znano, bi bilo pravnoformalno potrebno izdajati račune, za primer če te kakšna prijavi) ? Iščem dodatni zaslužek kot študentka in bi me zgolj zanimalo koliko se finančno to danes splača, glede na to, da ni več tako v modi kot je bilo včasih in glede na to da je potrebno imeti sp - ali imam prav? Če bi bila kakšna tako dobra, da bi mi svetovala, bi ji bila zelo hvaležna :") Pozdravčkee
pred 7 dnevi, 20:08
https://mladipodjetnik.si/novice-in-dogodki/novice/kaksne-so-posledice-za-studenta-ki-odpre-s-p Mislim, da se ti kot dodaten zaslužek ne izplača oz se ti bolj splača poiskati študentsko delo v kakšnem salonu. Sicer pa bi rekla, da imajo punce kar precej dela z gel&gelish nohti, vsaj ko se jaz naročam je vedno par dni za počakat :) Če pa delaš brez računa so pa cene seveda veliko nižje, za gelish nekje 10-15 eur in gel kakšnih 5 eur več.
pred 6 dnevi, 13:03
Jaz delam to kar malo sproti, sorodnicam in kolegicam, one pripeljejo se kaksno kolegico k meni... Racunam sicer minimalno ampak mi ponavadi se dodajo kaksen € zraven pa morem rečt da se mi kar splača :D
pred 5 dnevi, 13:33