Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

Planerji 2017-2018 in spletne trgovine z oblačili

Ojla punce mene zanima če ve katera kje se kupijo lepi planerji po neki normalni ceni tak nekje do 25€ lahko so prav v trgovini al pa tudi preko spleta... Pa glede spletnih trgovin(tujih mislim), katere poznate in so cenovno dostopne cene oblačil, bi vas prosila da napišete imena pa izkušnje če že mate kakšne stem? Najlepsa hvala za odgovore !!! <3
2017 07 15
asos in boohoo imata lepa oblačila, tut poceni :)
2017 07 15
Hvala KMfashion!! Pa še eno vprašanje glede počitniškega dela, kot vsaka bi si tudi jaz rada zaslužila nekaj in na študentskem servisu ne najdem nič pametnega razen strežbe, mene pa to ne veseli oziroma to ni delo v kerem se najdem...sem iz maribora, tak da če katera ve oziroma pozna katere trgovine z oblačili, ličili(dm), magari tudi lahko supermarket, kjer iščejo delavke na podravski regiji, bi bla hvaležna!
2017 07 15
Tudi jaz priporočam Asos (brezplačna poštnina nad 30 eur in tudi brezplačna vračila). :)
2017 07 17
Asos je zaaakoon. Drugace pa je ena trgovina Wish (podobno kot eBay itd.) Stvari ful poceni sem ze par stvari narocila in sem bila zadovoljna ampak je treba NUJNO pogledat ocene izdelka ki ga hoces kupiti ker so res poceni stvari in nekatere niso za nikamor xD
2017 07 19
Hvala obemaa za odgovor! ❤❤
2017 07 19
Spletne trgovine Asos in Boohoo, super sta! Asos mi je celo bolj všeč :D Glede planerjev pa... sama imam Magic planner in sem neverjetno zadovoljna. Lp :)
2017 09 28