Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Šport in prehrana /

Bodi fit - svetovanje na področju prehrane in športa

Zdravo punce :) Že kar nekaj časa se izobražujem na področju zdrave prehrane zdravega načina življenja in športa. Sama sem bila pred enim letom zelo shirana, veliko časa sem preživela v bolnici in takrat sem se odločila da se bom končno postavila na noge - uspelo mi je da sem se pobrala po grozni izkušnji in nikoli se nisem počutila bolje :) V bolnici mi je bilo tako hudo da se spomnim da nisem mogla sama hoditi niti po stopnicah sedaj pa dvigujem tudi 10kg uteži - ZELO SEM PONOSNA NE SEBE :) Na tak način bi rada pomagala tudi drugim: 1. ki si želijo živeti bolj zdravo 2. spremeniti način življenja na bolje 3. se naučiti zdravo prehranjevati 4. shujšati 5. pridobiti na mišični masi, izoblikovati postavo 6. se počutiti bolje 7. premagati svoje bolezensko stanje ali preprosto narediti nekaj dobrega za sebe in svoje telo. Če potrebuješ pomoč mi piši, rade volje svetujem, ker tudi sama vem kako je ko si nekaj močno želiš ampak ne veš kako to doseči :) ![](http://si.img.kominoi.net/si/images/message/ce8a25a4d4e951fc9a4c336b481b0457.jpg)
2017 09 03