Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Punce, prosim preverite ali nalaganje že deluje!

> lofete: > Js pa ne morem artiklov nalagat :( To se mi je zdej zgodilo prvič. Ko pridem do konca in dam shrani me zopet vrže na prvo stran, kjer se vpisuje ime in opis artikla :( Tudi meni ne naloži.
2015 11 06
Sama uporabljam Chrome, pa nisem mogla naložit novih stvari. Potem sem pa uporabila Firefox, pa je šlo kot bi mignil. Poskusite z večimi brskalniki.
2015 11 10
Tudi jaz ne morem nalagati artiklov:((
2015 11 12
ne gre nalagat, ne brisat, nič :| :| zelo razočarana nad novo stranjo
2015 11 20
Ne morem odpirat starejsih (npr. 5dni) pogovorov, potem ne morem zumirat izdelka, katerega interesent sem, da si ga pogledam bolj od blizu (prej je bilo to mogoce). Nic mi ni vsec ta sprememba, prej je bilo boljse. Na hrvaskem moje krpice, se vedno uporabljajo staro aplikacijo. Ali mogoce katera ve, v cem so moje tezave in ali jih imate tudi ve?
2015 12 07
nevem, če je to aktualna tema ker so datumi 2013, ampak zakaj se ne da naložiti artiklov? nikakor ne gre
2015 12 23
Tud jas nemmorem slik nalozit
2015 12 29
Prav tako pri meni, ne morem naloziti artikla ali samo nekaj dodati v ze obstojec artikel. Gumb (SHRANI ARTIKEL), mi sploh ne deluje oz. se ga ne zazna. (to se mi sedaj dogaja odkar, je spremenjena stran.)
2015 12 30
Deluje
2016 01 07
Tudi jaz ne morem naložit artikla. Slik ne naloži do konca (tiste tri črtice na slikah sploh ne izginejo), gumb "Naloži artikel" pa je neodziven.
2016 02 20
Tudi jaz ne morem naložiti artikla...... :,'(
2016 02 20
jaz tudi ne... včeraj ni slo pa tudi danes ne gre
2016 02 21
Tudi jaz ne morem nslagat novih artiklov,ni šlo ne včeraj ne danes:(
2016 02 21
Tudi meni ne nalaga. :(
2016 02 22
> AnamarijaRok: > [:sramezljiv] Ojla prosila bi vas za pomoč in sicer, treba bi bilo stestirati če se stvari že nalagajo in če facebook login že deluje. Računalničar mi je namreč poslal mail, da bi moralo delovati! > Pofočkajte se spodaj v komentarje [:jezik] pozdravljeni, vem da je to stara tema a pri meni se je ta težava pojavila sedaj. ne vem ali je to povezano z moj odsotnostjo a nikakor mi ne uspe naložiti novih artiklov...prosim za odgovor.
2016 11 02