Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kaj se dogaja z novinkami? NATEG NATEG NATEG (preberi)

VSAK TEDEN EDEN NOV NATEG. Pa kaj je s temi puncami? Ali res nimajo čisto nič sramu? Pred 2 leti me je ena nategnila za 90€ (sicer sem kasneje na grdo rešila z njo) ampak to isto dekle še vedno nateguje. Ne vem ali ji služba ni dovolj? Drug primer pred 14 dnevi se je našla druga punca ki kao podarja stvari (slike ukradene) in je od ljudi pobirala različne zneske za poštnino. Nato izvem da je to počela že prej z drugim profilom enak naslov in priimek le drugo ime. :@ :@ :@ Vem, da vas večina nima časa, da bi se ukvarjale s policijo. Ampak punce! Poiščite ta čas in stopite do policije, naredite prijavo... Drugače se to ne bo nikoli ustavilo.... ,:( ,:( ,:( ,:( Ni pošteno da me hodimo v službo, zato da nekomu ki nima obraza na prisilen način doniramo denar? Pa kje ste še to vidle.... Tretji primer - pred 2/3 tedni je uporabljala drug profil kjer je nategovala ljudi. Slike ponovno pokradene iz spletne strani mojekrpice.rs Vsem je pobrala denar in kasneje ignorirala. V petek si je naredila nov profil očitno je želela ponovno nategniti ljudi ampak sem jo takoj skapirala in ukrepala da ja slučajno ne bi ponovno kdo nasedel! Dekle daje le TRR brez naslova - če vam kdo to ponudi - ne nakazujte!!!! Ker boste ostale brez vsega.....
2017 12 18
In še bi lahko naštevala. Če želite mi lahko pišete pa vam pošljem seznam teh deklet, da imate podatke pri roki, ko boste karkoli kupovale. Ker enostavno ne privoščim, da bi dekleta uživala in živela na NAŠ račun. P.S. Ljudje ki podarjajo lepe stvari so vedno nateguni! To je dejstvo. Če imaš doma uggice ki jih nemoreš prodati in jih ne potrebuješ več jih podariš nekomu od svojih! :) Bunde s krznom ali brezrokavniki ... Dajejo se slike pravega krzna oglašuje pa kot sintetično za 20€ - vas pritegne oglas ker je slika lepa (ukradena) in pa cena 20€ woow :) ampak preden naredite ta neumen korak pomislite, da je to nemogoče! Skratka jaz ne kupujem več od novink. Niti ob povzetju, saj sem prejšni teden od Berislave Mlakić kupila superge - ki naj bi bile nove za ceno 70€. Dobila sem paket v katerem so bile smeti!"!!! Ja smeti! In za smeti sem plačala skupaj s poštnino iz ZG do mene in odkupnino kar 95€. Seveda je stvar šla na policijo....
2017 12 18
OMG😮😮😮 Hvala za info
2017 12 18
omg smeti :o :o :o
2017 12 18
Enostavno bodite previdne, ko je v vprašanju večji znesek. Sama nikoli ne nakažem denarja če prodajalka da samo ttr št. Kot je predhodnica omenila vedno je potreben naslov....Vzemite si čas in preberite mnenja, od drugih kupcev itd... Prosite še za kakšno dodatno fotko. Jaz kupujem dražje stvari samo od "preverjenih" prodajalk, ki so pozitivno ocenjene. Pa še to. Ene uporabnice fotke vzamejo kar iz neta in potem je izdelek v resnici čisto drugačen. Primer kupi na ebayu za 2€, prodaja za 10€. Vse vemo kako izgledajo fotke na ebayu in kaj v resnici dobimo....
2017 12 19
Hvala za delitev izkušenj. Jaz sem previdna pri kupovanju. Večinoma nakupujem do 15eur. Pa še to preverim odzive in tudi to KAJ kupke napišejo v odzive. Ker odzivi res niso vse. Sem že dobila artikel z luknjo in zmuckan od uporabnice s več sto + odzivi. Nisem pa še naletela, da bi mi prodajalka posredovala samo trr brez naslova. Zanimivo... Dobro, da vem. :")
2017 12 19
Jaz sem ena od tistih uporabnic butika, ki imajo najdaljši staž, pa moram rečt, da načeloma ne kupujem od tistih, ki nimajo odzivov, od tistih, ki imajo pa negativne, pa sploh ne. Če se pa kakšna nesramno obnaša, pa hitro zaključim zgodbo. Razen parih slabih izkušenj sem imela vedno samo pozitivne. Nekatere celo zelooooo pozitivne in v veselje mi je redno sodelovati z nekaterimi puncami tu gor (same veste, kdo ste), ki jih poznam že leta. Tako da... jaz imam butik še vedno rada. Upam, da boste in bomo imele čim manj slabih izkušenj druga z drugo. :")
2017 12 20
Jaz sem tudi že ful dolgo časa tukaj, na žalost pa v zadnjem času ne opravljam nobenih nakupov tukaj. Zaradi podobnih prevar ki se dogajajo in pa tudi dejstva, da vedno več punc ne prodaja originalov.
2017 12 20
Sem opazila, da nekatere objavijo podatke o profilu, kjer se je zgodila goljufija in to je dobro. Tudi lolitaqueen bi lahko javno objavila ime profila s katerim je imela slabe izkušnje. Dovolj bi bilo, če napišeš, da svetuješ previdnost pri tem in tem profilu, ni potrebno uporabiti izraza kraja, četudi bi bil to edini pravi izraz.
2018 07 12
Polona21 je ogoljufala mene. seveda gre zadeva na policijo, samo še nekaj dokumentacije zmečem skupaj in jo prijavim.
2018 07 13