Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Ugoden in delujoč SERUM ZA TREPALNICE

Ojla punce. Želim si daljših trepalnic, pa so mi razni serumi ala dermalux lash predragi. Poza katira relativno ugoden in delujoč serum ?? Vprašala sem že v lekarni in mullerju, pa nimajo nič takega :( Uporabljala sem ricinusovo olje iz lekarne ene 4 mesece pa učinek splooooh ni takšen (kakor se je oglaševalo na fb neko bio ricinusovo olje). Zrasle so mi daljše vendar ene 3mm max in za to je bilo potrebno ogromno časa z vsako večernim apliciranjem. Niti podrazno ni tako učinkovito :( Pozna katera kaj učinkovitega? Srečno novo leto
2017 12 30
Zdravo Moje mnenje je, da je to enako kot pri laseh. Da nekomu rastejo 2mm na mesec nekomu pa 2cm. Veliko je odvisno od prehrane. Sem cca leto dni uporabljala dermaluxlash in sem bila zadovoljna. Potem sem cca pol leta hodila na podaljsevanje trepalnic, kar mi jih je precej unicilo. Tko iz 12mm so sle na 5mm. Kot da jih sploh ni... 😖 In sm spet kupila dermalux pa sem se zjutri vedno zbudila rahlo zabuhla v oci. Enostavno mi ni vec pasal. No zdej uporabljam le se ricinusovo olje iz lekarne in mi je tooop. Vsak vecer pred spanjem...
2018 01 01
Aja pa ne pricakuj da obstaja nekaj kar uporabljas eno serijo pa je to to 😝 te stvari je potrebno redno uporabljati. Brez pavz. Ko 1x nehas si spet na istem.
2018 01 01
Zanimive izkušnje... glede na to, da imaš izkušnje z dermaluxlash in ricinusovim oljem, kakšna pa je primerjava učinka ?? Jaz sem kar nekaj mesecev vsak večer aplicirala točno to ricinusovo olje in mi ni pomagalo kaj preveč, tebi pa pomaga dosti ali kako :D koliko časa ga pa že apliciraš? Jaaa res ja. Mesci uporabe ricinusa so šli v nič :') boooaaaa ,:( ,:( ,:( ,:( se pa strinjam da pride do predoziranja. To sem ugotovila ko sem uporabljala za lase. Prav zanimivo.
2018 01 01
Kot pravim je veliko v prehrani. ☺ Ne samo v serumih. Kako ti pa lasje rastejo? Koliko na mesec? Jaz lahko recem da so mi x dermaluxom in ricinusovim enako zrasle. Nemorem reci kaj je boljse. Edino to da po serumu sem rahlo zabuhla po olju pa ne. ☺ Koncni rezultat pa enak. Moras pa dati neko normalno razmerje ne prevec... Raje manj kot vec. Drugace redno jem msm, kolagen, omega 3, C vitamin... Ker prej tega nisem uzivala. Tko da lahko da le to pomaga ostalo je pa larifari. 😁
2018 01 02
Woo noro. Kaj res :D nisem si mislila, da bi lahko dosegla enak učinek, ker baje dermalash dela čudeže. Samo razmišljam.. spet je odvisno če si aplicira dekle, ki ima že rahlo nadpovprečno dolge ali pa punca ki ima podpovprečne. Tisti prvi potem reesss noro zrastejo hmmm :D Zanimivo je to, ker lase pa imam nadpovprečno dolge. Jedla sem silicij. Sedaj jem vsako jutro proso že 2 meseca. Bom pa kmalu tudi kuro z MSM prčela. Pa zdravo se prehranjujem, sem vegi... Dolžino trepk mam pa čist standardno. Nič ''izjemnega''.. tud rici mi ne pomaga kaj preveč. Bom pa sedaj probala od Balee za rast trepalnic, ki je cenovno ugodnejša (ene 5eur pride) tako da bomo videli učinek. Me pa veseli, da vsaj tebi rici pomaga enako kakor dermalux, saj če ne drugega je finančna razlika več kot očitna ;)
2018 01 02
Jaz nimam nadpovprecno dolgih niti nisem imela goste. Sem imela precej kratke tko cca 8mm. Pa dosti redke oz nic kaj bujno... Ta od Balee je precej agresivna sem jo samo 2 noci nanesla in me je peklo. Pa drugace nimam nevem kako zelo obcutljive. Je pa od Catrice menda top samo DM jih nima vec. Vsaj pri nas ne... Je tudi nekje 5€. Je pa valda odvisno kaj sploh pricakujes. Upam da ne da bos prisla nad 15mm 😂 Js mislim sa je s serumu nekje 4mm ze tist max. Pa potem kombinacija s prehrano do 6mm. Drugo je pa pomoje nemogoce....
2018 01 02
hej hej :) jaz sem poleti naročila ricinusovo olje in ga 1x - 2x na dan nanašala na obrvi in trepalnice. oboje so se mi podaljšale in potemnile, obrvi celo do te mere, da izgledajo narisane/ zapolnjene a so 100% naravne :) tudi maskaro še sedaj nosim manj, saj je izpadel zelo lep no makeup look! je pa res da moraš stalno nanašati, če nehaš se kar hitro pozna. z ricinusovim oljem sem drugače super zadovojna in vsekakor priporočam :)
2018 01 24
Ej jst pojma nimam o teh velikostih :D jst sem lih kaj takega želela - naravno doseči 15mm pa mi zaenkrat ni uspelo :D Ja zlo zanimivo :D očitno na vsako drugače deluje... recimo meni je pa trajalo več mesecev da se je poznalo, ko sem pa nehala aplicirati je spet trajalo več mesecev da se je poznalo prenehanje :D
2018 02 01
Itak, da pri vsakemu drugače. Tako kot vsaka stvar. Tudi od kozmetike nekateri pudri npr ne pašejo vsaki. :") Enako pri hrani, dopolnilih - nekomu kapsule pomagajo drugemu ne.
2018 02 04
LiteRAM eyelash!
2018 02 10
Meni je top LUX FACTOR, prodaja sem samo prek neta. običajno vzamem 2, kar stane 70 evrov, dostikrat imajo tudi kakšne akcije, tako da pride še ceneje. enega imam za ca. 2 meseca (samo za trepalnice), za 1-2x dnevno, nato pa pa imam drugega za tri mesece ziher, za nekajkrat na teden. učinek je fenomenalen! podaljšale so se mi sigurno za 30-40%, zgostile sigurno za vsaj 50%, kar je za mene veliiika razlika! nisem pa nikoli merila... me pa vsake tolko kira vpraša če mam umetne :)
2018 03 25
> pija___: > Meni je top LUX FACTOR, prodaja sem samo prek neta. običajno vzamem 2, kar stane 70 evrov, dostikrat imajo tudi kakšne akcije, tako da pride še ceneje. enega imam za ca. 2 meseca (samo za trepalnice), za 1-2x dnevno, nato pa pa imam drugega za tri mesece ziher, za nekajkrat na teden. učinek je fenomenalen! podaljšale so se mi sigurno za 30-40%, zgostile sigurno za vsaj 50%, kar je za mene veliiika razlika! nisem pa nikoli merila... me pa vsake tolko kira vpraša če mam umetne :) To te potem pride okoli 170 eur letno? Dost velik glede na to da Ricinus letno pride tam 10 eur. Edini problem teh sstvari je odvisnost k težko se nazaj na kratke privadiš enkrat ko maš dolge, pa predvsem če živiš zdravo, je predvsem kemična svinjarija k nek določen delež pride v oči in je treba mal gledat kako se na dolgi rok to obnaša... sm se pri rinicusovem olju že mal pričela spraševat :s A bi bla slucajno lripravljena delit z nami kako profilko trepalnic? ☺ Jaz lahko delim rezultat Ricinusovega olja pa da primerjamo naravno - kemijo 😁
2018 05 12
Delujoč serum za trepalnice ima Farmasi, po 8-12 tednih uporabe se vidi razlika je pa 12ml 13€
2018 08 26
Kaj pa DMov serum za podaljševanje trepalnic, stane le 5 EUR.... je katera že probala ?
2020 03 21
1 2